Dokonalé vyznání lásky? Řekněte to po svém

Dokonalé vyznání lásky? Řekněte to po svém Dokonalé vyznání lásky? Řekněte to po svém No tak...
Dokonalé vyznání lásky? Řekněte to po svém
{loadposition breadcrumb}

Dokonalé vyznání lásky? Řekněte to po svém

No tak...

Den sv. Valentýna se nezadržitelně blíží a s ním i starost o to, jak dokonale vyznat lásku. Není na tom ale nic složitého. Stačí se na chvilku zastavit a zamyslet se, čím je právě váš vztah speciální a v duchu výjimečnosti si připravit to správné vyznání citů.

Podívejte se na 8 párů, které si svou náklonnost dokázaly tím nejoriginálnějším způsobem a nechte se inspirovat.

Cestovatelé

Manželé Lucie a Michal Jonovi, známí cestovatelé, jednoho dne vzali kola a rozhodli se objet za tři roky celý svět. Od té doby ujeli další desítky tisíc kilometrů a kola jsou stále jejich srdcovou záležitostí. Proto se také jejich vyznání lásky pojí s cestováním – Michal překvapil Lucku cestou do Karibiku, o které neměla předem nejmenší tušení a která byla nakonec pro oba nejdobrodružnější expedicí z těch, které doposud zažili.

cestovatele

Studenti

Studentům stačí pár společných let ve školních lavicích, pak jedna pořádná párty a je to. Vietnamka Ymy s Martinem to znají z vlastní zkušenosti. Potkali se na Karlově univerzitě a jejich společné vysedávání na různých předmětech nakonec přerostlo ve vztah, který je protkaný nejen vtipnými situacemi, jež vznikají na základě odlišných kultur, ale také hodně rozdílnými zájmy.

studenti

Tattoo

Životní drive a inspiraci přináší šestadvacetiletému tatérovi zejména touha po odlišnosti. Tomáš si nekonvenčnost prosazuje dokonce i ve světě tetování. Posledním výstřelkem bylo vyznání lásky v podobě tetování. Celé jeho lýtko zdobí motiv růže, který symbolizuje vzpomínky na přelomové události v jeho životě.

tattoo

Fashion

Oblíbení fashion blogeři Juraj a Martina spolu sdílí už více než dva a půl roku nejen své blogy A Fake Artist a Danny rose fashion, ale taky svou vášeň pro svět módy. Kromě společných akcí si užívají plnými doušky taky CrossFit, který nabízí teď módě zcela nové pole působnosti. Jejich vyznání lásky se překvapivě netočí kolem drahých a luxusních značek, ale jsou to především rozkošné drobnosti. Juraj například s oblibou připisuje Martině vzkazy na její lístečky s úkoly.

fashion

Kitchen Story

Vaření je jejich společnou láskou a věnují mu většinu volného času, který tráví převážně přípravou receptů na svůj blog Kitchen Story. Tak jako všechno, i vyznání lásky Jirky a Mariky se točí kolem plotny. Speciální recepty z oblíbených surovin jsou tím nejkrásnějším, čím si navzájem projevují lásku.

kitchenstory

Rockeři

Zpěvák Robo Papp a jeho manželka, moderátorka Eva, jsou přímo vzorovým šoubyznysovým párem. Jsou spolu už téměř 15 let a překonali všechna úskalí, radují se z dcery Isabelly, která roste jako z vody. Protože Robo absolvuje ročně až 160 koncertů, společného času na romantiku je málo. I proto připravil Evě letos na Valentýna speciální vyznání lásky – soukromý koncert ve známém bratislavském baru.

rockeri

Hokejisti

Krásná tanečnice Ivanka Surovcová a slavný hokejista klubu americké NHL Los Angeles Kings Marián Gáborík se poprvé potkali na hokejovém zápase, kde se střetly jejich pohledy mezi tisíci fanoušky. Ivanka od té doby nemine téměř žádný zápas své drahé polovičky a nezapomene vždycky předem připravit některé z Mariánových oblíbených jídel. Kromě těchto vyznání letos na Valentýna plánují večeři se šampaňským na pláži při západu slunce.

hokejisti

Neslyšící

Manželé Martin s Hankou se narodili jako neslyšící a znakování mají doslova v krvi. Při porovnání se světem slyšících se zde sice najde celá řada rozdílů, oni však chtějí všude kolem sebe ukazovat hlavně to, že neslyšící rozhodně nejsou o nic chudší než většina z nás, kteří jsme slyšící. Ticho s sebou nese také zcela speciální vyznání lásky. Hanka s Martinem si například společně vymysleli vlastní znaky, kterým nikdo jiný nerozumí.

neslysici

Související články:

8 důkazů, že vám to v posteli klape tak, jak má
36 otázek, které ukážou, jestli jste si souzeni
Buďte svůdná! Sexy prádlo, které ho nažhaví