TAK UŽ DOST! 5 věcí, kterých se musíte ihned přestat bát

TAK UŽ DOST! 5 věcí, kterých se musíte ihned přestat bát TAK UŽ DOST! 5 věcí, kterých se musíte ihned přestat bát No vážně!
TAK UŽ DOST! 5 věcí, kterých se musíte ihned přestat bát
{loadposition breadcrumb}

TAK UŽ DOST! 5 věcí, kterých se musíte ihned přestat bát

No vážně!

Ať už prožíváme jakkoliv šťastné období, strachům, které nás občas z nenadání přepadnou, se prostě nevyhneme. Je načase s nimi ale začít bojovat a jednou provždy je hodit za hlavu. Znáte to!Nějak bylo, nějak bude...

Bát se prostě není potřeba.

Obzvlášť věcí, které si to jednoduše nezaslouží.

1. Kariéra

Koukat kolem sebe na lidi, kteří už odmalička jakoby se narodili pro práci snů, zatímco vy se nudíte na otravné brigádě, není terno. Dělejte ale to nejlepší, co je ve vašich silách, a i když možná božská nabídka nezaklepe na dveře zítra, ve správný čas se prostě ukáže.

2. Přátelství

I v nejpevnějším vztahu občas přijde moment, kdy se sami sebe ptáte, jestli kamarádství mezi vámi může být až navěky. Nepřemýšlejte o tom! No správné přátelství nezlomí nic a každý den být dokonalé nemůže. Po každé bouřce se přece za čas vyjasní.

kamaradstvi

3. Hledání dokonalé dvojice

No a co, že jste na ní ještě nenarazili. Nezoufejte si sami nad sebou a vyrazte do ulic a užívejte si. Objeví se, až to budete nejméně čekat. (A ne, to není věta na uklidnění! To je léty prověřený fakt...)

4. Dieta

Myslíte si, že díky deseti kilům dole bude váš život lepší? Ale no tak... Naučte se milovat svoje tělo a s porcí sebedůvěry dobuďte svět.

5. Finance

Odkládejte si pravidelně pár korun bokem a utrácejte s rozmyslem. A když vám bude nejhůř opakujte si větu: Peníze budou, my nebudem!

Související články:

36 otázek, které ukážou, jestli jste si souzeni
12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou
7 věcí, kterým musíte dát po 20. narozeninách STOP