6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál

6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál 6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál Malá dávka inspirace je tady!
6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál
{loadposition breadcrumb}

6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál

Malá dávka inspirace je tady!

Přijít v pondělí mezi lidi znamená automaticky poslouchat historky z po okraj nabitého víkendu, který odstartoval pátečním odjezdem na horskou chatu, pokračoval sérii společenských her a polemizováním u krbu se sklenkou vína o smyslu života. V sobotu časné vstávání, palačinky s ovocem, 50 km v nohách, večer s knihou. Neděle. Ranní vstávání, balení, příjezd domů, úklid, vaření večeře, film... A pondělí!

Váš program byl naproti tomu následující. Pátek = party. Sobota = kocovina. Neděle = film. Pondělí = A dopr***e!

Jak ale dva dny volna tak úplně neproflákat a v pondělí vstávat s pocitem superhrdiny? Máme plán!

1. Stop pátečnímu zpití se pod obraz. Na konci pracovního týdne si malou party zaslouží prostě každý. Zkuste se ale totálně nezničit a načasovat odchod domů před prvním panákem, který napovídá rychlou smrt. Odměnou vám bude sobota bez bolestí hlavy.

2. Vstávání. I když je naším životním snem proměnit se v Šípkovou Růženku a spát až navěky, než se naše přání stane skutečností, vstát občas prostě musíme. A čím dříve tím lépe. Znáte to ranní ptáče dál doskáče. Tak řekněme v 9? OK!

vstavani

3. Vzduch. 50 kilometrů radši ne, ale tak aspoň těch pět bychom si střihnout mohli. Každá procházka se v pondělním popisu víkendu rozhodně počítá.

4. Poznejte někoho nového. Ne, nemusí to být láska vašeho života ani další best friend. Rozšiřování obzorů ale nikdy není dost a ať už se seznámíte s někým v baru nebo při venčení psa, s dalším člověkem ve svém okolí se prostě budete cítit lépe.

poznavani-novych-lidi_

5. Čas na práci, čas na relax. Sestavte si už v pátek seznam věcí, které jste schopni o víkendu reálně splnit a v týdnu na ně není čas. Vyprat, vysát, koupit žárovku do kuchyně, umýt koupelnu. No a po práci si užijte zaslouženou odměnu! Takže film, víno a...

6. Něco si vyrobte. Ať už upečete bezchybný dezert nebo se v záchvatu kreativity pustíte do rekonstrukce celého bytu, po dokončení každé mise je vaše superhrdinství větší a větší!

Související články:

36 otázek, které ukážou, jestli jste si souzeni
5 největších chyb, které děláme při cvičení
12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou
sledujte nás na instagramu