Láska prochází žaludkem aneb Kam na dokonalou valentýnskou večeři

Láska prochází žaludkem aneb Kam na dokonalou valentýnskou večeři Láska prochází žaludkem aneb Kam na dokonalou valentýnskou večeři Máme pro vás super tip!
Láska prochází žaludkem aneb Kam na dokonalou valentýnskou večeři
{loadposition breadcrumb}

Láska prochází žaludkem aneb Kam na dokonalou valentýnskou večeři

Máme pro vás super tip!

Ať už oslavy Valentýna milujete nebo je nenávidíte, pro nás je to vždycky minimálně důvod k tomu udělat si jednoduše radost. A letos jsme se rozhodly udělat si radost větší než obvykle. Vyrážíme totiž na večeři do hotelu Four Seasons.

V restauraci CottoCrudo, která se nachází právě v hvězdném hotelu, bude totiž připraveno speciální šestichodové menu za 1560 Kč složené z vybraných lahůdek. Podávat se budou např. pečené mušle svatého Jakuba s citronovým krémem a červenou řepou, kachní foie gras s krevetami a mandarinkovou marmeládou nebo dušená hovězí líčka s glazírovanou karotkou, meruňkou, badyánem a omáčkou z uzeného čaje. S každým pokrmem navíc kromě chuťového zážitku dostane každá dáma i originální květinu, ze kterých si na závěr poskládá jedinečnou kytici. Takže dvojitá radost. A k tomu svíčky, hudba, výhled na Pražský hrad. Prostě nádhera!

A nebo dáte přednost sladkostem? I pro vás máme řešení všech problémů! Těšit se můžete na čokoládové cupcaces, kterými restaurace CottoCrudo rozšíří svou nabídku pouze 14. února. V dárkovém balení si můžete dva kousky vyzvednout na recepci baru za 180 Kč.

Snimek_obrazovky_2015-02-13_v_15.18.58

Související články:

Musíte vidět: Nejromantičtější žádosti o ruku, které vás dostanou
Instagram ovládli muži s knihou! No nejsou k sežrání?
10 nezbytných doplňků na den svatého Valentýna
sledujte nás na instagramu