6 věcí, které byste na sobě neměli měnit „jen“ kvůli lásce

6 věcí, které byste na sobě neměli měnit „jen“ kvůli lásce 6 věcí, které byste na sobě neměli měnit „jen“ kvůli lásce Zkuste se na chvilku zamyslet...
6 věcí, které byste na sobě neměli měnit „jen“ kvůli lásce
{loadposition breadcrumb}

6 věcí, které byste na sobě neměli měnit „jen“ kvůli lásce

Zkuste se na chvilku zamyslet...

Cesta k harmonickému a dlouhodobému vztahu je kromě jiného určitě o kompromisech a občasných ústupcích. Jednou se o víkendu bude dělat to, co chce ona, jednou to, co chce on. I přesto, že je pochopení pro požadavky druhého mezi lidmi důležité, nikdy byste se kvůli druhému neměli proměnit v nového člověka. Může vás motivovat k tomu začít sportovat, jíst zdravě, konečně se podívat na Star Wars, ale toho kdo jste tam uvnitř by se neměl dotknout nikdo. NIKDY!

1. Nenechte si vzít své sny. Sníte o cestě kolem světa, roční stáži v zahraničí nebo jen návštěvě nové restaurace? Jděte do toho. Sny jsou na světě od toho, aby se vyplnily.

2. Kamarádi až na prvním místě. Žádná láska nestojí za obětování nejbližších přátel. Jedině ti vás totiž v případě krize nezklamou.

giphy_copy_copy_copy_copy_copy

3. Mám dát výpověď? V případě zásadního rozhodování, jestli budete svou lásku následovat třeba do zahraničí, se na chvilku zastavte a přemýšlejte... Co tam budete dělat vy? A jak dlouho vás to bude bavit?

4. RODINA! Nikdy, nikdy, nikdy ji nesmíte dát!

5. Stop obětování vlastní nezávislosti...

nezavislost

6. Nepodceňujte věci, které vám přináší pocit pravého štěstí. Ať už je to zpívání ve sprše, ranní káva, nebo třeba oblíbený parfém! Bez nich se ze šťastného člověka může klidně na lusknutím prstu stát znuděný nešťastník!

Související články:

6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál
12 sexuálních dobrodružství, které musíte otestovat
12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou