7 věcí, které musíte udělat před vstupem do dalšího vztahu

7 věcí, které musíte udělat před vstupem do dalšího vztahu 7 věcí, které musíte udělat před vstupem do dalšího vztahu Vyzkoušejte to.
7 věcí, které musíte udělat před vstupem do dalšího vztahu
{loadposition breadcrumb}

7 věcí, které musíte udělat před vstupem do dalšího vztahu

Vyzkoušejte to.

S každým rozchodem jako by skončil svět. Nemáte náladu na chození mezi lidi, vaším oblíbeným jídlem je mražená pizza a čínské nudle, vlasy jste si myli naposledy minulý týden, myšlenka na další vztah způsobuje nekonečný odpor. Ale čas jde dál... Užijte si to, že jste single, a před další láskou nezavírejte dveře ba naopak! Zkuste jí jít tak trochu naproti...

1. Pozvěte se na dokonalé rande. Ano vy sami! Užijte si den plný nákupů, sportu nebo třeba jen lenošení. Řekněte alespoň na 24 hodin velké STOP všem povinnostem.

2. Zamyslete se nad svým životem. Přemýšlejte alespoň chvilku nad tím, co se vám za poslední dobu povedlo, na co jste hrdí, co máte sami na sobě rádi. Prostě si dopřejte takovou pozitivní chvilku.

3. Naučte se něco nového. Přihlaste se na kurz francouzštiny, začněte luštit křížovky, nebo zkuste třeba keramiku.

naucte_se_neco_noveho

4. Pijte vodu, jezte ovoce a zeleninu a choďte brzo spát. Tahle rada do života je užitečná každý den, ale teď se hodí dvojnásob.

5. Změňte si výhled. Vymalujte si ložnici, kupte si nový obraz nebo si předělejte nástěnku v práci. Jakmile zaměstnáte ruce, uklidní se i mysl.

6. Udělejte večeři pro své přátele! Udělejte své nejoblíbenější jídlo, pusťte nejvíc cool songy a přemluvte je k dokonale zábavné společenské hře.

vecere

7. Každý den udělejte něco hezkého pro sebe i pro někoho jiného. Dáte tím světu kolem sebe úplně jiný rozměr!

Související články:

6 komplimentů, se kterými dostanete každého chlapa
Romantika na stříbrném plátně! Nejkrásnější filmové polibky v GIFech
12 sexuálních dobrodružství, které musíte otestovat
sledujte nás na instagramu