9 životních moudrostí, které nám předaly naše maminky

9 životních moudrostí, které nám předaly naše maminky 9 životních moudrostí, které nám předaly naše maminky ...a my jsme jim za to neskutečně vděčné!
9 životních moudrostí, které nám předaly naše maminky
{loadposition breadcrumb}

9 životních moudrostí, které nám předaly naše maminky

...a my jsme jim za to neskutečně vděčné!

1. Všichni dělají občas hlouposti a není potřeba se za to stydět. Ať už jsme v životě udělaly jakýkoliv přešlap a měly nekonečné výčitky, stačilo jen její objetí a věta: „Přece si vážně nemyslíš, že jsi nejhorší na světě.“

2. Základní výbava každé kabelky? Papírové kapesníčky, brufen a jelení lůj. SOS produkty je nutné mít vždy po ruce.

3. Zdraví až na prvním místě. "Pořádně se obleč, venku je zima, tak ať nenastydneš."

4. Uč se! Na školu jsme nadávaly za ty roky snad tisíckrát a upřímně... Bez maminčiny podpory bychom se na to s chutí už i párkrát vybodly.

5. Láska prochází žaludkem. Skoro každý problém vyřeší dobré jídlo. "No je to tak a je nejvyšší čas začít se v kuchyni otáčet. Pojď, naučím tě aspoň svíčkovou... A taky něco sladkého."

food

6. Holka by měla být zodpovědná. "Dodrž, co slíbíš, plať včas všechny účty a nezapomínej na pravidelné prohlídky u doktora."

7. Buď vždycky o krok napřed. Není potřeba zrovna umět věštit ze skleněné koule, ale myslet na to, aby byl doma vždycky dostatek toaletního papíru, vypraného prádla a zubní pasty, je prostě k nezaplacení.

8. Uklízej. O pořádek se doma většinou stará žena a i kdyby ne... Nikdo nechce mít doma šmudlu. Domov a muž jsou vždycky vizitkou ženy!

vysavani

9. Zapomeň na bad boys a hledej někoho, kdo tě bude mít opravdu rád a bude na tebe hodný. I když si tuhle radu vezmeme k srdci až po pár zkušenostech k pláči, stejně nakonec musíme přiznat, že měla máma zase pravdu.

Související články:

6 věcí, které byste na sobě neměli měnit „jen“ kvůli lásce
6 tipů, jak se probudit v pondělí s pocitem, že víkend za něco stál
12 věcí, které byste měla v životě zkusit aspoň jednou