5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme

5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme 5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme Neříkejte, že vy ne…
5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme
{loadposition breadcrumb}

5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme

Neříkejte, že vy ne…

Maminky nám odmalička říkají, že se máme mít rády takové, jaké jsme. Proč? Protože JEDINEČNOST! Každý z nás je jiný a díky tomu krásný svým vlastním způsobem. Nemusíte být dvoumetrová plavovláska s bezchybnými rysy. Stačí, když budete umět prodat vaše dokonalosti.

Ale i nedokonalosti!

My jsme pro vás daly dohromady pět takzvaných „chyb na kráse“, po kterých šílí nejen módní fotografové, ale i pánové kolem vás…

Pihy

Podle nás jsou famózní, a pokud k tomu máte od přírody zrzavé vlasy, tak je to TOP! A nezapomínejte, že Marilyn Monroe si svou „pihu krásy“ dokonce zvýrazňovala …

Mezera mezi zuby

Že Brigitte Bardot nebyla sex symbolem své doby? A každé jiné doby? Mezera je prostě cool a modelky po celém světě si ji nechávají zvětšovat, aby byly více nevšední. Holt, pro krásu se musí trpět!

brigitte-bardot-00-630-75

Bledá pleť

Dámičky z vyšších vrstev se vždy pudrovaly, aby vypadaly maximálně bledě. Podle aristokratů to totiž byla ta zdravá barva. Takže bez klobouku a opalovacího krému ani krok!

Vysoké čelo

Věděli jste, že vysoké čelo je historicky dalším královským znakem perfektního vzhledu? Už se můžete přestat KONEČNĚ schovávat pod ofiny. Čelem vzad, tedy vpřed!

Ďolíčky ve tvářích

Roztomilost sama. A ne, nevypadáte jako malé dítě! Ďolíčky jsou skvělým podtržením krásného úsměvu jak u žen, tak i u mužů. Takže po vzoru Mirandy Kerr JUST SMILE prosím!

Snimek_obrazovky_2015-02-24_v_12.11.19

A kterou z nich se chlubíte vy?

Související články:

10 věcí, které nesmí chybět v kosmetické taštičce
5 tipů, jak vybrat svůj osudový parfém
Hair care: Top 5 pečujících produktů