5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým

5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým 5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým Jděte lásce naproti!
5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým
{loadposition breadcrumb}

5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým

Jděte lásce naproti!

Vzájemné namlouvání je nejkrásnější částí každého vztahu. Jak ale z první fáze nezávazného randění udělat krok k vážnému vztahu?

1. Nehrajte divadlo!

Ano, ano, ano... Že jsou vztahy o kompromisech slyšel už párkrát úplně každý. Zapamatujte si ale, že jsou vztahy i o vzájemném respektu a pokud nebudete od začátku ukazovat svému vyvolenému své opravdové já, nemůže mít vztah dlouhé vyhlídky. Rok, maximálně dva?!

2. Stop nekonečnému zoufání.

Užívejte si přítomného okamžiku a nepřemýšlejte donekonečna nad tím, jestli si vás vezme, kolik budete mít dětí a co spolu budete dělat v důchodu! Jo, a už vůbec o ničem z toho nemluvte nahlas! Akorát ho vystrašíte.

4-Eat-Pray-Love-quotes

3. Nesnažte se být superženou!

Doposud jste byla zvyklá dělat všechno sama. Ráno jste měla koupenu pro sebe, kávu jste si vypila v klidu a večer vás u oblíbeného seriálu nikdo nerušil. Najednou jsou ale všechny aktivity +1 a vy se musíte naučit dělit! Nejen o koupelnu, ale i o všechny radosti, starosti, povinnosti.

4. Nečekejte až objeví, jak jste skvělá! Prostě mu to ukažte!

Co dodat... Baby nebude sedět v koutě!

baby

5. Nebuďte přehnaně vybíravá.

Ideální představu dokonalého muže máme v hlavě každá. S realitou náš sen ale většinou nemá nic společného a čekat na Božského, který bude mít 188 cm, vážit bude 75kg a kromě zdravé snídaně vás alespoň dvakrát v týdnu překvapí řezanými tulipány, vám může taky trvat šťastně až do smrti.

Související články:

8 důvodů, proč je kamarádka lepší než přítel
5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme
8 věcí, které muži na ženách opravdu nesnáší
sledujte nás na instagramu