9 otázek prvního přespání! Připravte se na premiérovou návštěvu

9 otázek prvního přespání! Připravte se na premiérovou návštěvu 9 otázek prvního přespání! Připravte se na premiérovou návštěvu Potřebujete 8 hodin spánku? No, good luck!
9 otázek prvního přespání! Připravte se na premiérovou návštěvu
{loadposition breadcrumb}

9 otázek prvního přespání! Připravte se na premiérovou návštěvu

Potřebujete 8 hodin spánku? No, good luck!

Scházíte se pořád jen u vás? Nastala změna! Na pozvání k němu často čekáme pěknou chvilku a když už se konečně vysloví, nevíme, jestli se zbláznit štěstím nebo nervozitou. Ono to totiž s tím přespáním není tak jednoduché.

Podívejte se na seznam překážek, který vás s první nocí u něj určitě potká!

1. Co s sebou?! Doma máte prostě všechno od odličovacích ubrousků, deodorantu, náhradních kondomů, čistého spodního prádla, zubního kartáčku, micelární vody, ručníku, nabíječky na mobil, lahve na pití...

Jenže k němu si kufr asi sbalit nemůžete, tak co vybrat?

anigif_enhanced-22950-1401376194-6

2. S tou kuchyní to snad nemyslí vážně? I když jste na něm dosud neobjevila ani jednu chybu s první návštěvou je riziko opět na scéně! Co když vysával naposledy v minulém století a nádobí už pomalu potahuje plíseň. No nechceme vás stresovat, ale...

3. Kdo na mém místě asi už spal? Tahle otázka napadne i tu největší volnomyšlenkářku z nás! Dovolte si jí v hlavě ale jen na okamžik.

4. V čem půjdeme spát? Vážně mám vytahovat noční košilku nebo to zvládneme na Adama a Evu?

5. KOUPELNA?! Má se romantika narušit čištěním zubů, nebo se půjdeme umývat společně a můžu si umýt vlasy a... Ta hygiena je stres.

6. Vstávání v 6.00?! I to se může stát. Vzbudíte se dřív a už nemůžete usnout. Co teď? Můžu jít pro snídani? Nebo si snad nebo můžu číst?

7. Mám se jít rychle nalíčit? Vyhraje přirozený zrůda-look nebo ze sebe mám jít udělat rychle člověka?

8. A moje podprsenka je kde?

lizzie-mcguire-bra

9. Jak mu mám naznačit, že potřebuji vstát brzo? A mám mu na rozloučenou dát pusu (nečistil si zuby), mám ho obejmout (není to až moc přátelské), nebo mu mám jen mávnout mezi dveřmi (není to znamení, že noc s ním byla vážně na nic)?

Související články:

5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým
8 věcí, které muži na ženách opravdu nesnáší
8 důvodů, proč je kamarádka lepší než přítel