5 situací, ve kterých tu musíte být pro své přátele

5 situací, ve kterých tu musíte být pro své přátele 5 situací, ve kterých tu musíte být pro své přátele Bezpodmínečně...
5 situací, ve kterých tu musíte být pro své přátele
{loadposition breadcrumb}

5 situací, ve kterých tu musíte být pro své přátele

Bezpodmínečně...

Přátelství je velká vzácnost, které si musíme vážit. Ať už je to ale celoživotní přátelství od školky nebo nejlepší kamarádka, kterou jste potkali poprvé úplnou náhodou v nějaké kavárně, síla a důležitost vašeho pouta je nezměněná.

I když je přátelství založeno zpočátku na spontánním pocitu, v průběhu prvních let trvání začne podléhat určitým nepsaným pravidlům. Pokud jste si ale pocity silného kamarádství jisti, nemáte problém je všechny splnit.

Nezištně!

1. Dokážeme je rozveselit! No jasně, když má kamarád splín, přece ho nenecháte koupat v depresích. Udělejte jednoduše něco bláznivého a vykouzlete mu úsměv na tváři.

2. Podpoříme je! Chtějí konečně změnit svou práci, rozhodli se pro půl rok v Africe nebo jen změnili barvu vlasů z blond na crazy růžovou, vždycky budeme stát za nimi, ať si okolí myslí, co chce.

Quinn__Mercedes_-_Friendship

3. Řekneme jim jak jsou krásní/zábavní/chytří. A ne jednou. Malé komplimenty má rád každý a zvedat jimi sebevědomí nejbližším lidem kolem je prostě nutnost.

4. Nenávidíme, když nenávidí. Až vám bude nejlepší kamarádka volat, že její teď už bývalý je ten největší i***t na světě, pravděpodobně nechce slyšet konstruktivní argumenty, proč není.

5. Jste tu pro ně, když udělají chybu. Když se všechno daří tak, jak má, přátel je na všech frontách dost. Když ale dojde na životní omyl jste jediní, kteří musí zůstat tomu nešťastníkovi stát bok po boku.  

chyba

Související články:

5 věcí, které vás blokují na cestě ke vztahu s tím pravým
8 věcí, které muži na ženách opravdu nesnáší
8 důvodů, proč je kamarádka lepší než přítel
sledujte nás na instagramu