Soutěžte o magnetický květináč a vstupenky na FOR GARDEN 2015 k tomu!

Soutěžte o magnetický květináč a vstupenky na FOR GARDEN 2015 k tomu! Soutěžte o magnetický květináč a vstupenky na FOR GARDEN 2015 k tomu! Jaro už klepe na dveře, proto jsme pro Vás připravili inspiraci - nové vychytávky pro pěstování rostlin. Navíc můžete soutěžit o magnetický květináč se dvěma vstupenkami na veletrh FOR GARDEN 2015, který se uskuteční v PVA Letňany od 19. do 22.3.2015.
Soutěžte o magnetický květináč a vstupenky na FOR GARDEN 2015 k tomu!
{loadposition breadcrumb}

Soutěžte o magnetický květináč a vstupenky na FOR GARDEN 2015 k tomu!

Jaro už klepe na dveře, proto jsme pro Vás připravili inspiraci - nové vychytávky pro pěstování rostlin. Navíc můžete soutěžit o magnetický květináč se dvěma vstupenkami na veletrh FOR GARDEN 2015, který se uskuteční v PVA Letňany od 19. do 22.3.2015.
Květináče se zabudovaným magnetem jsou na českém trhu teprve krátce a těší se velké oblibě. Magnetické květináče přinášejí zcela nové možnosti v pěstování rostlin. Každá kovová plocha u vás doma nebo v kanceláři se s magnetickými květináči promění v kvetoucí zahradu. V kuchyni budete mít voňavé bylinky stále po ruce.

Malá ochutnávka tvarů a barev nové kolekce magnetických květináčů1

Kam mohu magnetický květináč umístit?
  • na magnetické tabule,
  • na kovové disky, takže květináče mohou být prakticky kdekoliv,
  • na speciální podstavce či obrazy,
  • na ledničky,
  • na kovové lišty v kuchyni,
  • na digestoře,
  • na dveřní futra,
  • na balkon – magnety na našich květináčích jsou natolik silné, že bez problému udrží rostliny i na balkonovém zábradlí. Již žádné připevňování nevzhledných truhlíků!
  • …a další kovové plochy, fantazii se meze nekladou.

2

Magnetické květináče nemusejí sloužit výhradně pro pěstování rostlin, zvládnou toho mnohem víc!

Jejich multifunkčnost jistě oceníte v každé místnosti. Ušetřete místo na kuchyňské lince – pořiďte si magnetické květináče v barvě, která ladí s vaší kuchyní, a dejte do nich náčiní potřebné k vaření. A co teprve dětský pokoj, v němž se už nebudou pastelky a štětce válet po stole a děti si budou moct kreslit na magnetické tabule. Nebo taková koupelna – na umyvadle už vám nezbývá ani píď na hřebeny a líčidla? Dejte je do stylových magnetických květináčů! Originální umístění sluší i zubním kartáčkům.

Květináče jsou dostupné v několika tvarech, barvách a velikostech. Na výběr je i široké spektrum doplňků. Vše najdete na Gardners-eshop.cz.

Gardners.cz má v nabídce i další zajímavé produkty, jako jsou obrazy ze živých rostlin, které si každý může osázet svými oblíbenými rostlinami, a systémy pro tvorbu vertikálních zahrad. Pokud chcete být obklopeni krásnou zahradou, Gardners.cz Vám ji navrhne, zrealizuje a bude se o ni i pravidelně starat.

3

Jestli chcete zmiňované produkty vidět naživo, můžete přijít na veletrh FOR GARDEN do haly 1, stánku C7. K vidění i koupi bude celá kolekce magnetických květináčů a dalších netradičních doplňků pro pěstování rostlin.

SOUTĚŽ

Vyhrajte magnetický květináč a k němu dvě vstupenky na FOR GARDEN. Výhra čeká na tři z Vás, kteří budou vylosováni. Výhra Vám bude zaslána kurýrem. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku! Hodně štěstí!

KalaMitica_-_magneticke_kvetinace__2KalaMitica_-_magneticke_kvetinace__6KalaMitica_-_magneticke_kvetinace__13KalaMitica_-_magneticke_kvetinace__15KalaMitica_-_magneticke_kvetinace__22

sledujte nás na instagramu