Co o něm prozradí barva očí?

Co o něm prozradí barva očí? Co o něm prozradí barva očí? Něco na tom je...
Co o něm prozradí barva očí?
{loadposition breadcrumb}

Co o něm prozradí barva očí?

Něco na tom je...

Říká se, že jsou oči oknem do duše, a my nemůžeme než souhlasit. Zastavte se na okamžik a vybavte si barvu očí vašeho Božského. Modrá? Hnědá? Nepodceňujte ji, řekne vám o něm totiž možná víc, než by jste si na první dobrou mohla myslet. Prozradí hodně o jeho povaze i charakteru.

Koukejte!

Zelené oči

Jedna z nejméně rozšířených barev očí se často pojí se záhadným majitelem, který vám o sobě něco prozradí jen málokdy. Jsou ale energičtí a nenasytní v posteli. Zelené oči dále naznačují, že je muž velmi spontánní a nápaditý v životě i v práci. V souvislosti se svou kreativitou v jeho případě počítejte i s jistou dávkou nepředvídatelnosti. Odhadnout jeho další krok je prostě složité.

Život po jeho boku nebude nikdy nudný. Oplývá horlivostí chce vyzkoušet snad všechno, co má v dosahu. Bojuje ale se spolehlivostí. Pokud mu ale jeho občasný životní chaos budete tolerovat, získáte si navěky jeho loajalitu.

tumblr_inline_ngpg3fGPJ31t4u4x9

Modré oči

Zatímco světlé odstíny jsou spojovány s mladickou nevinností, tmavší odstíny signalizují nekonečnou vášeň. Všechny dohromady ale spojuje nadšení z flirtu.

Muži s modrýma očima jsou údajně talentovaní sportovci a skvělí organizátoři všemožných akcí. Až vás tedy modrooký krasavec pozve na cestu kolem světa, rozhodně jeho nabídku neodmítejte. Jen při balení nezapomeňte na opalovací krém. Podle americké University of Colorado, School of Medicine mají modroočci vyšší riziko vzniku rakoviny kůže.

giphy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Hnědé oči

Podle studie provedené Univerzitou Karlovou v Praze jsou hnědoocí muži vnímaví a vzbuzují u druhých důvěru. Jejich charakteristickými rysy jsou sebedůvěra, umění ovládat davy a samozřejmě odhodlání. Není proto divu, že většina bohatých a celosvětově úspěšných mužů kromě tučného konta vlastní i hnědé oči.

Snimek_obrazovky_2015-03-10_v_16.18.09

Související články:

5 věcí, které na sobě muži nikdy nezmění
8 věcí, které muži na ženách opravdu nesnáší
9 otázek prvního přespání! Připravte se na premiérovou návštěvu