Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to

Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to Naučte se kouzlu sebelásky!
Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to
{loadposition breadcrumb}

Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to

Naučte se kouzlu sebelásky!

1. Nesrovnávejte se s okolím. Mít doma na stěnách plakáty dokonalých modelek a hereček z bezchybnou siluetou, není nejlepší cesta. Radši se postavte před zrcadlo, podívejte se na sebe a nahlas pochvalte alespoň 3 své klady. Doporučujeme opakovat každé ráno! Tak co? Oči, pusa, vlasy, nohy? Vždycky se něco najde.

2. Jídlo bez výčitek. Nikdo nedodržuje dietní plán roky a roky pořád dokola. Jídlo je od toho aby bylo snědeno. Naslouchejte proto svému tělu a v momentě hladu mu dopřejte radost a na diety, které dovolují tři plátky sýra denně, radši zapomeňte. Je to nezdravý nesmysl, má se jíst všechno, jen se nepřežrat. Přiznáme se! Včera jsme si v redakci místo večeře dopřály sladké cupcakes... No a co?!

3. Hlavní je zdraví. Užívejte si své zdravé já a nevěřte „výzkumům“, které doporučují ideální váhu jako recept na život bez nemoci. Cítíte se dobře? Máte zdravou barvu? Milujte se!

4. Váha, váha, váha! Jak kdysi řekla Meryl Streep! Nestarejte se tolik o svou váhu. Ženy tím stráví tolik zbytečného času. Najděte sílu ve své nedokonalosti, každá odlišnost je vaším plusem. Dává vám tvář. A my nemůžeme než souhlasit. Dokážete si představit, že bychom všechny vypadaly jako andílci Victoria's Secret? Ale no tak...

5. Naučte se věřit komplimentům! Taky vám často hned po pochvale od vašeho okolí letí hlavou myšlenka, jestli si z vás tak trochu nestřílí? A proč by to dělali. Radujte se z každého plusového bodu, které vám okolí přiřkne, a užívejte si každý moment slávy.

6. Co je to „perfekní“? Definice neexistuje takže klid. Perfektní je každý, kdo si to o sobě myslí. Takže opakujeme č. 1! Pohlédněte do zrcadla a pochvalte se!

7. Vybírejte si oblečení, ve kterém se budete cítit dobře. Nehrajte si na IT girl a nenuťte se do střihů, které vám nesvědčí. Naučte si vybírat kousky, které budou pohodlné a vy se v nich budete cítit skvěle.

8. A když už vám nepomůže ani jeden z výše zmíněných bodů, vždycky je tu pro vás Channing Tatum.

53a04b0b4e33d_-_gifs-animation-channing-tatum-sayings-movie-girl-cute_large

Související články:

Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá
Neville Longbottom ukázal tělo! SO HOT!
10 věcí, které jste nevěděli o líbání