Shlomit Malka: Romantická a smyslná tvář Intimissimi

Shlomit Malka: Romantická a smyslná tvář Intimissimi Shlomit Malka: Romantická a smyslná tvář Intimissimi Čtěte!
Shlomit Malka: Romantická a smyslná tvář Intimissimi
{loadposition breadcrumb}

Shlomit Malka: Romantická a smyslná tvář Intimissimi

Čtěte!

Intimissimi má jasno! Za svou novou tvář a ikonu ženskosti si značka vybrala izraelskou supermodelku Shlomit...

Seznamte se!

Jaké byly vaše začátky v oblasti módy?

Moje agentka Elinor Shahar mě našla na Facebooku a přesvědčila mě, abych zkusila modeling. Nikdy předtím jsem o tom neuvažovala, ani to nebyl můj sen, ale s Elinor jsme si skvěle rozuměly, tak jsem se rozhodla to zkusit.

Kdybyste nebyla modelka, čím byste ráda byla?

V každém případě nebudu dělat modeling nadosmrti. Samozřejmě, že mám sny, co chci dělat dál. Miluji zvířata, tak bych chtěla dělat něco v té oblasti.

Co pro vás znamená značka Intimissimi?

Intimissimi je pro mě vášeň a sex appeal, ale zároveň možnost být sama sebou – ty věci spojit je určitě velmi těžké. Každá žena se může cítit sexy a zároveň pohodlně.

Snimek_obrazovky_2015-03-13_v_7.59.53

Díky práci na kampani Intimissimi jste byla mezi prvními, kdo viděl novou kolekci – jaké kousky jste si oblíbila?

To by byl dlouhý seznam. Moc se mi líbila růžová krajková podprsenka LACE CHIC fam 1125 a sexy sada z černé krajky LACE COLLAGE fam 1122. Sportovní podprsenky ACTIVE jsou také moc pohodlné a přesně to, co potřebuji na cvičení.

Co si myslíte je hlavní věci při výběru té správné podprsenky? Dáváte přednost vyztuženým nebo bezkosticovým, co nejpřirozenějším?

Já osobně preferuji podprsenky přirozeného tvaru bez kostic. Při výběru podprsenky by ženy měly myslet na spoustu věcí – svůj životní styl, typ postavy, míry. Naštěstí perfektní podprsenka Perfect Bra od Intimissimi na toto všechno myslí a je vhodná pro každou ženu.

Nestydíte se před fotografem, když máte na sobě ‚jen‘ prádlo?

Vůbec ne. Možná dříve, když jsem začínala s modelingem. Byla jsem hodně mladá (17). Jak jsem vyrůstala, tak jsem se před objektivem a fotografem ‚zabydlela‘ a naučila jsem se také milovat své tělo. Naopak – cítím se víc sexy, když mám na sobě ‚jen prádlo‘, než když jsem plně oblečená. Není nic krásnějšího, než ženské tělo, zejména ženské tělo oblečené do toho správného prádla. Tým Intimissimi mi také hodně pomáhá – když pracujeme na kampani, vždycky si nechám poradit.

Jaký je váš charakteristický styl? Máte nějaký vzor v oblasti módy a stylu, který vás inspiruje?

Nemám žádnou módní ikonu. Prostě nosím to, co se mi líbí. Myslím, že nejdůležitější je být sama sebou. Móda se neustále mění. Vždycky mě inspiroval rockový styl, protože jsem s tou hudbou vyrůstala. Ale můj styl je vyloženě eklektický.

Jaké prádlo si ráda berete na první rande? A jak si představujete ideální rande?

Nejoblíbenější prádlo na rande je to, v němž se cítím nejvíc sexy, protože ho na prvním rande rozhodně nebudu tomu druhému ukazovat! A nejvíc sexy se cítím v černé krajkové podprsence a kalhotkách. A ideální rande je takové, kdy se nepřestanete smát. Pokud mě rozesměje, tak má napůl vyhráno. 

Jak vypadá typický den v životě Shlomit?

Já snad ani žádný ‚typický‘ den nemám. Cestuji kvůli práci tak často, že každý můj den má jinou atmosféru. Snažím se vždy porozumět místní kultuře. Je však jedna věc, kterou nikdy nevynechám, a to je cvičení. Cvičení mě vždycky pomůže proti jet lag a osvěží mě.

Máte nějaké životní motto?

Nikdy neříkej nikdy. Neustále se měníme a vyvíjíme, tak bychom neměli klást meze svému myšlení.

Kdy se cítíte nejvíce sexy?

Když mám na sobě prádlo.

Jaké je tajemství vaší skvělé postavy?

Cvičení a pozitivní myšlení. Myslíte si, že s tím myšlení nemá co dělat? To ale není pravda – tělo reaguje na naše myšlenky stejně, jako na fyzické změny.

Může být každá žena krásná?

Jen ta, která je krásná i uvnitř.

Co si myslíte o soudobém ideálu krásy? Mění se nějak?

Ideál krásy se mění neustále – jako módní trendy. Ráda bych viděla více vstřícnosti vůči různým typům krásy a postav.

Kde se jako modelka cítíte lépe – na předváděcím mole nebo na focení?

Řekla bych, že v obou případech. Každá práce je specifická – na mole je to hodně o adrenalinu; před objektivem máte zase více času nechat promluvit osobnost a výraz.

Kalhotky – krajka nebo bavlna? Jaké nosíte na doma?

Krajka, krajka, krajka.

Snimek_obrazovky_2015-03-13_v_8.05.46

Vaše tajemství krásy?

Žádné asi nemám…

Jmenujte 3 produkty z oblasti péče o těl nebo kosmetiky, bez nichž nemůžete být.

Balzám na rty od Kiehl’s (příchuť mango), denní krém Estée Lauder Daywear Oil-Free, korektor YSL.

Když se musíte za patnáct minut vypravit z domu – co si vezmete? A jak se nalíčíte?

Rozhodně bych si vzala nějaké hezké prádlo (protože se v hezkém prádle vždy cítím skvěle), a potom asi džíny, tričko a koženou bundu. S touto kombinací nemůžete šlápnout vedle. Obvykle se ani nelíčím, možná trochu řasenky…

Jaké destinace na focení máte nejradši?

Santiago, Chile. Pohoří Andy – je úchvatné.

Máte místo, kde byste chtěla někdy fotit?

Tibet. Vždycky jsem chtěla navštívit Tibet.

Kdybyste měla možnost si vybrat, kam jet – kam byste ráda? A co byste si vzala sebou?

Někam do tepla a vzala bych si jen plavky.

Jak ráda trávíte volný čas?

Když cestuju sama, tak ráda čtu nebo objevuji město. Když jsem doma, tak veškerý volný čas trávím s rodinou a přáteli. Mám kolem sebe skvělé lidi, s nimiž se cítím šťastná.

Čtete ráda? Co jste v poslední době četla zajímavého?

Jak jsem řekla v odpovědi na předchozí otázku, čtení miluji. Zejména knížky o fyzice (jsem takový skrytý nerd).

Jakou hudbu máte nejradši? Doporučíte nám něco?

Nejradši mám klasický rock (The Doors, Led Zeppelin) a když řídím, tak taky deep house.

Máte plán, co budete dělat, až skončíte s modelingem?

Jasně, spoustu plánů! Jak říkám výše, ráda bych dělala něco se zvířaty. Také mě zajímá studium psychologie a ráda bych cestovala – už ne pracovně, ale abych objevovala svět a seznamovala se s různými kulturami.

Snimek_obrazovky_2015-03-13_v_8.02.31

Máte hodnost desátníka v izraelské armádě – jak se vám daří skloubit kariéru modelky a armádu?

Vojenskou službu jsem skončila v březnu 2014 po dvou letech, takže nyní jsem úplně volná. Když jsem byla v armádě, měla jsem výjimku, díky níž jsem mohla dělat modeling a cestovat na focení velkých kampaní, jako pro Intimissmi, ale ani povinnosti vůči své zemi jsem nezanedbávala.

Co jste se v armádě naučila.

Naučila jsem se disciplíně a vytrvalosti – to jsou dvě vlastnosti, které si odnáším do života. Mít takovou zodpovědnost ve věku osmnácti let je skvělé, a v době, kdy svět stále více vyznává individualismus a soběstačnost je hezké vidět, že mladí lidé věnují dva (v případě mužů tři) roky svého života do obrany své země a pomoci svému lidu. Pomáhají zemi svým časem, dovednostmi – někdy za vlast i položí život – a nic za to nechtějí. Naučit se dávat – to byla pro mě největší zkušenost.

A co váš vztah k domovině? A k rodině? Jak často jezdíte domů?

Svoji vlast budu vždy milovat. Je to navždy můj domov. Mám tam rodinu a hodně přátel, takže se tam snažím jezdit jednou za dva měsíce. Izrael miluji – ta země má všechno: pláže, poušť, různé kultury. Přála bych si, aby tam nebyla tak těžká politická situace. Cestování mě naučilo vážit si jiných kultur a vím tedy, jak vzácné a krásné je mít tolik kultur v tak malé zemi. Snad se někdy dočkáme toho, že to všichni lidé pochopí.

Co si myslíte o Facebooku, Instagramu, Twitteru apod.? Aktivně přispíváte a chcete mít velkou čtenost?

Je to skvělý způsob, jak zůstat v kontaktu s lidmi, kteří jsou daleko. Nesmíte ale zapomínat na to, že sociální média nejsou reálný život, ani reálný život nenahrazují. Sociální média mění způsob, jakým přemýšlíme a komunikujeme, a nejsem si jistá, zda se mi to líbí. Osobní kontakt nic nenahradí.

Co sdílíte na Twitteru, Instagramu?

Snažím se sdílet různé pocity – štěstí, smutku…protože náš život je složený z různých pocitů a nemá smysl předpokládat, že jsme všichni neustále happy.

Co plánujete na 2015? Budete se dále věnovat modelingu nebo chcete zkusit i nějakou další kariéru – herečky, návrhářky apod.?

Ráda zkouším něco nového. Určitě najdu věci, které budu ráda dělat. Na životě miluji to, že nás neustále překvapuje; nikdy nevíme, co nás za rohem čeká. Chci zůstat sama sebou a užívat si to.