8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají

8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají 8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají My už je máme na seznamu zakázaných dávno!
8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají
{loadposition breadcrumb}

8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají

My už je máme na seznamu zakázaných dávno!

I když si většina lidí myslí, že čím víc věcí zvládnou, tím budou šťastnější, reálně se věci mají tak nějak naopak. Zkuste si ze svého denního programu pár zvyků vyškrtnout.

Máme pro vás seznam hned 8 zbytečností, které byste od svého já měli jednou provždy odstřihnout. Bude vám lépe! Mluvíme z vlastní zkušenosti.

1. Nesrovnávejte se s ostatními. Zapomeňte na pomyslné stupně vítězů ve výšce platu, v dosaženém vzdělání nebo třeba v počtu postelových partnerů. Vždyť je to k ničemu. Podívejte se do zrcadla sami na sebe a řekněte si nahlas, jestli jste sami se sebou spokojení. Pokud ANO, máte vyhráno!

2. Stop zášti! Nemusíte na všechny křivdy na lusknutí prstu zapomenout, naučte se ale odpouštět a udělat krok dál!

3. Neberte život jako samozřejmost! Užívejte si každý den naplno a nenechte se ukolébat myšlenkou, že knihu, cestování nebo chození na výstavy si necháte na spokojený důchod.

4. Nenechte se přesvědčovat. Zastavte lavinu otázek, jestli dnes vypadáte dobře. Dejte na svůj instinkt.

happy-neujistuj_se

5. Nebojte se změny. Nová práce, nový byt i nový partner je krok do nejistoty. Nenechte se ale nejistotou zastrašit. Risk je zisk.

6. Nemyslete na své neúspěchy. Brečet nad sklenkou vína, jak je život nespravedlivý umí každý. Vyzkoušejte se ale jednou denně za něco pochválit.

moudro

7. Nelžete si. Nelžete sobě, ani ostatním. Znáte to, lež má přece krátké nohy a strach z provalení vás chtě, nechtě bude doprovázet na každém kroku.

8. Nedělte věci, které nechcete jen proto, že je od vás někdo očekává. Jdete se poprvé ukázat rodičům partnera. Natěšená maminka uvaří gulášek, vaši noční můru! Ano, předpokládá se, že všechno sníte a pochvalami nebudete šetřit, ale... Zkuste zdvořile odmítnout. A nebojte, hlavu vám určitě nikdo neukousne. 

like_being_weird

Související články:

10 zamilovaných songů, které musíte znát
10 nejlepších citátů slavných o BOTÁCH
5 situací, ve kterých tu musíte být pro své přátele