Klapne to? 8 problémů ve vztahu se starším mužem

Klapne to? 8 problémů ve vztahu se starším mužem Klapne to? 8 problémů ve vztahu se starším mužem Dávejte si pozor. Pohybujete se na tenkém ledě!
Klapne to? 8 problémů ve vztahu se starším mužem
{loadposition breadcrumb}

Klapne to? 8 problémů ve vztahu se starším mužem

Dávejte si pozor. Pohybujete se na tenkém ledě!

Jestli vás poblouzní dokonalý pocit, že jste našla konečně uvědomělého gentlemana, který se o vás bude jako o princeznu starat den co den, dejte si rande s realitou! Pohádková dokonalost totiž na dosah úplně není!

1. „To já ve tvém věku...“ Připravte se! Dříve nebo později bude tahle věta vyslovena nahlas a i když vás vytočí do nepříčetna, reagovat na ní ve své podstatě nemůžete. Když mu totiž bylo před 15 lety tolik, co vám teď, svět byl opravdu tak trochu jiný.

2. Paličáci! Ano, ano, ano... Nasbírali za svůj život tolik zkušeností, že vás pravděpodobně budou poučovat ve věcech od daňového přiznání až po umývání nádobí.

3. Všude samá ex. Zatímco vy jste do vztahu s ním vstoupila po pár krátkých románcích, on má na kontě pravděpodobně hezkou řádku bývalých kamarádek, přítelkyň nebo třeba manželek...

4. Nálepka „zlatokopka“! Buďte silná. Jestli vám totiž tenhle titul nepředhodí on sám při první velké hádce, vaše okolí si ho pro vás schová určitě.

5. „Na večírek? Tak to asi ne.“ Jestli si myslíte, že bude nadšený až ho pozvete na oslavu narozenin své kamarádky, připravte se na jedno velké zklamání. S vašimi spolužáky, spolupracovníky nebo dokonce s kamarády s dětství on BFF nikdy nebude.

6. „Whiskey, prosím.“ Potrpí si na kvalitní alkohol a až se proto zlejete s kamarády na chatě zelenou, postaví vás ve své hlavě už navěky na hanbu.

z-1

7. Dítě! Ne jeho, ale... Se staršími muži randíme hlavně proto, že v nich vidíme rozumného pána, který ví co chce. Slyšely jste ale, doufám, že muži dospívají výrazně později než ženy? A že někteří jsou dětmi vlastně celý život? Tak jakýpak rozum...

8. S-E-X! Tak tady jsme na tenkém ledě! Starší muži se v této kategorii totiž logicky rozdělují do dvou skupin. Hledejte proto dobře. Můžete chytit zkušeného vytrvalce, rizikem ale pořád zůstává i to, že narazíte na chcípáčka, který si před vámi bez modré pilulky bude pravidelně hrát na mrtvého brouka...

Tak co... Starší muži? HOT or NOT?

giphy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Související články:

5 věcí, které na sobě muži nikdy nezmění
8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají
10 vět, které neříkejte nikomu, kdo je SINGLE (nikdy!)