Musíte navštívit: Dyzajn Market vol. 22

Musíte navštívit: Dyzajn Market vol. 22 Musíte navštívit: Dyzajn Market vol. 22 Neváhejte a vyrazte na jarní nákupy!
Musíte navštívit: Dyzajn Market vol. 22
{loadposition breadcrumb}

Musíte navštívit: Dyzajn Market vol. 22

Neváhejte a vyrazte na jarní nákupy!

Užijte si předposlední víkend v březnu ve společnosti designu a módy a navštivte na piazzetě Národního divadla Dyzajn Market s podtitulem JARO. Vystavovat na něm tentokrát bude přes 180 českých i zahraničních designerů. 

Návštěvníci se mohou těšit na oblečení, šperky, módní doplňky, hračky a oblečení pro děti, ale také na bytové doplňky. “Vybírali jsme z velkého množství přihlášených, proto jsme se snažili vybrat tak, aby byly zastoupeny všechny umělecké techniky a aby se návštěvníci mohli na Dyzajn marketu obléct od hlavy až k patě,” říká organizátorka Terezie Tunková.

Koho uvidíme

Mezi stálice Dyzajn marketu již tradičně patří Studio Malíská (porcelán), Black Mountain (sukně, šaty), ATOM RAT (oblečení), Haneri (autorský smalt), Rosallia (hračky), Skynet (steampunkový šperk), Krispol store (motýlky, šle), Akari (sukně), atelier MATE (origami šperky) a spoustu dalších. Na jarním Dyzajn marketu bude vystavovat také několik úplných nováčků, jako např. BUBAK design (tašky, kabelky), Projekt Bunt (šperky), ECHTKOVAR (nože a vývrtky), Kabinet (šperk) a třeba Paul Brun (pánské spodní prádlo).

Podívejte se na malou ochutnávku...

Hrníček na capuccino - Studio Malíská cena
FullSizeRender_3_copy

Šperky - náhrdelník Tripitlinki
FullSizeRender_2_copy

Náušnice Bee sting
FullSizeRender_copy

Kabelka - Joan atelier
FullSizeRender_1

O skvělou hudbu se během celé akce postarají DJs Uroboros a hudebník Alasdair Bouch. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na divadelní spolek Buchty a loutky s jejich pohádkou Zlatá husa a také na kreativní workshopy v dětském koutku, které zajišťují Ponrepo dětem a Jarní dílnička Unlimited design.

O výborné jídlo a pití se budou starat například Cafe Buddha, La Genovese (VinCaffé), burgery Frank's / Perfect Planet, Upekla a dalších několik skvělých podniků, na své si přijdou vegetariáni i milovníci raw. Vstup na akci je bezbariérový a zdarma.