8 tipů, jak udělat radost své kamarádce jen tak

8 tipů, jak udělat radost své kamarádce jen tak 8 tipů, jak udělat radost své kamarádce jen tak Potěšte jí nějakou maličkostí. Zkuste třeba...
8 tipů, jak udělat radost své kamarádce jen tak
{loadposition breadcrumb}

8 tipů, jak udělat radost své kamarádce jen tak

Potěšte jí nějakou maličkostí. Zkuste třeba...

1. Až si budete kupovat po cestě k ní kávu s sebou, vezměte jí taky jednu. Samozřejmě její oblíbenou!

2. Připravte jí svačinu! Chodíte spolu do školy, do práce, nebo třeba na trénink? Udělejte si chvilku čas a vymyslete jí třeba nějaký cool sendvič.

3. Pošlete jí písničku. Nemusíte si každé ráno psát, jak se máte. Zítra místo vyzvídání vsaďte na pozitivní song, který jí ráno zvedne z postele.

4. Zastavte se za ní v práci. Klidně jen tak. Na malou pauzu si z práce může odskočit snad úplně každý a když se za ní zastavíte právě vy, celý den jí pak rozhodně uteče rychleji. A navíc s úsměvem.

5. Pozvěte jí do svého šatníku. Je jaro a vsadíme se, že stejně jako my plánujete malý úklid šatníku. Udělejte jarní ovocný drink a nechce si od ní poradit co ještě "ano" a co už "ne"!

138173712485

6. Napište jí dopis nebo pohled. Ať už pojedete na víkend na chatu k babičce nebo k moři do Karibiku, nezapomeňte poslat kamarádce info o tom, jak se máte.

7. Dárky, dárky, dárky. Nemusíte jí dávat něco jen k narozeninám a vánocům, až vám ale něco cvrnkne do nosu, rozhodně jí to dejte!

8. Špatný den? Potěšte jí lahví vína, čokoládou nebo solenými mandlemi a popcornem. Nebo kupte rovnou celý SOS balíček.  

tumblr_lt4oy2CCwX1qiliy8o1_r1_500_copy

Související články:

10 vět, které nikdy neříkejte klukovi, se kterým randíte
8 věcí, které šťastní lidé prostě NEdělají
Láska na celý život existuje! Máme 5 důkazů
sledujte nás na instagramu