Seznamte se s finalistkami České Miss 2015! Máte favoritku?

Seznamte se s finalistkami České Miss 2015! Máte favoritku? Seznamte se s finalistkami České Miss 2015! Máte favoritku? Tak co, která je nejkrásnější?
Seznamte se s finalistkami České Miss 2015! Máte favoritku?
{loadposition breadcrumb}

Seznamte se s finalistkami České Miss 2015! Máte favoritku?

Tak co, která je nejkrásnější?

Slavnostní ceremoniál s vyhlášením nejhezčí dívky pro rok 2015, který proběhne už 28. března, se pomalu blíží, finálová desítka ale nepodceňuje přípravu už dnes. Závěrečné klání totiž není jen o hezké tváři, ale i o investici do krásy v podobě tréninků a správného jídelníčku. Nekonečné utrpení přípravy ale zdaleka nejsou. Právě teď holky totiž prožívají dokonalé závěrečné soustředění v luxusním designovém hotelu pentahotel Prague ve kterém si kromě ubytování užívají i celou řadu workshopů, které jim pomůžou zabodovat v průběhu večera, který o všem rozhodne.

Česká Miss se za dobu své existence stala uznávanou a respektovanou soutěží krásy, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Naším cílem je nadále ji rozvíjet a potvrdit, že české dívky jsou nejen krásné, ale také inteligentní a vzdělané a mohou nás velmi dobře reprezentovat na významných společenských a charitativních projektech a akcích po celém světě. Spojení s těmi správnými partnery je pro nás klíčové. Pentahotels je silná a moderní globální značka s velmi zajímavým konceptem a my věříme, že partnerství bude prospěšné pro obě strany,“ uvádí majitelka a ředitelka České Miss Marcela Krplová.

I když si na oficiální verdikt musíme počkat až do soboty, svou favoritku si můžeme najít už teď! Tak co, která si zaslouží titul Česká Miss 2015? 

Foto_1

Foto_7

Foto_12

Související články:

8 věcí, za které se rozhodně nemusíte omlouvat
10 věci, které jste nevěděli o Giannim Versace
Módní ikonou roku 2015 se stává...
sledujte nás na instagramu