SHOES FIRST: Soutěž o více než 60 párů luxusních bot!

SHOES FIRST: Soutěž o více než 60 párů luxusních bot! SHOES FIRST: Soutěž o více než 60 párů luxusních bot! #SHOESFIRST
SHOES FIRST: Soutěž o více než 60 párů luxusních bot!
{loadposition breadcrumb}

SHOES FIRST: Soutěž o více než 60 párů luxusních bot!

#SHOESFIRST

Pamatujete si ještě na podzimní soutěž SHOES FIRST časopisu Marie Claire, ve které jste mohli soutěžit o více než padesát párů bot? Tak to si naši jarní edici této speciální akce doopravdy užijete. Tentokrát totiž během 28 dnů můžete soutěžit o 68 párů bot!

Dubnové číslo Marie Claire patří především botám. Velký speciál SHOES FIRST je plný inspirace, hvězdného stylu, neotřelého designu a hlavně bot nejrůznějších tvarů, velikostí a provedení! Potrpíte si na sportovní módu, nebo dáváte přednost eleganci? Sledujte každý den webové stránky www.shoesfirst.marieclaire.cz nebo u náš Facebook a využijte tuhle neopakovatelnou možnost soutěžit o boty svých snů.

JAK SOUTĚŽIT: 

Od 25. března do 21. dubna 2015 budete mít možnost se na stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz přihlásit do soutěže a získat každý den až tři páry bot z těch nejnovějších kolekcí známých návrhářů. A to nejlepší? Každý den můžete soutěžit o jiné páry! 

Těšit se můžete například na boty značek Baldinini, Beltissimo, Versace Jeans, Armani Jeans, DKNY, Penny Black, Geox, Marcha Ballerina, Nike, Puma, Ecco, Humanic, Keen, Rachel Zoe, Marc O'Polo nebo třeba Baldan, Moda di Fausto a Thierry Rabotin od Shoe Republic.

Takže, hodně štěstí a lovu zdar!

sledujte nás na instagramu