Musíte navštívit: Užijte si nákupy ve Fashion Areně

Musíte navštívit: Užijte si nákupy ve Fashion Areně Musíte navštívit: Užijte si nákupy ve Fashion Areně Tak kdy se chystáte?
Musíte navštívit: Užijte si nákupy ve Fashion Areně
{loadposition breadcrumb}

Musíte navštívit: Užijte si nákupy ve Fashion Areně

Tak kdy se chystáte?

Je tu jaro a s ním čas na změny, které nás většinou chytnou s příchodem prvních slunečných dní. Začínáme více sportovat, obměňujeme šatníky, předěláváme byty, vaříme zdravě - prostě radostně a s nasazením vítáme jaro. V tomhle nabitém programu rozhodně nesmí chybět ani čas vyhrazený na návštěvu Fashion Areny. Vezměte kamarádku nebo přítele a přijeďte si vybrat trendy outfit pro každou příležitost.

Za skvělé ceny tu kromě oblečení koupíte i sportovní vybavení, doplňky do bytu nebo originální nádobí ve veselých barevných odstínech. Nejnovějším hitem Areny je pak nabídka kosmetiky světových značek za bezkonkurenční ceny. Sledujte nás na Facebooku, připravujeme zajímavé víkendové akce, kdy jsou slevy ještě větší než obvykle. Na nových stránkách Fashion Areny si můžete předem naplánovat, které ze 101 obchodů si rozhodně nenecháte ujít. Kafíčko doporučujeme až na konec k rekapitulaci skvělých úlovků a rozhodování, jestli se ještě někam nevrátit :-).

Snimek_obrazovky_2015-03-26_v_8.54.12