Reklama

Novinka od essence – laky na nehty gel nail!

Novinka od essence – laky na nehty gel nail! Novinka od essence – laky na nehty gel nail! Revoluce v lakování nehtů je tady!
Novinka od essence – laky na nehty gel nail!
{loadposition breadcrumb}

Novinka od essence – laky na nehty gel nail!

Revoluce v lakování nehtů je tady!

Essence ti v dubnu představuje nový inovační systém laků gel nail s rychlou a jednoduchou aplikací jako s běžným lakem na nehty a s úžasným gelovým a dlouhotrvajícím efektem.

V kombinaci s podkladovým a krycím lakem ti nové barevné laky gel nail od essence nabízejí spoustu benefitů:

  • vydrží o 60 % déle a chrání barevný lak proti loupání

  • extrémně dlouhotrvající gelové dokončení

  • přesná aplikace se štětečkem quick & easy

  • bez potřeby použití LED nebo UV lampy

  • jednoduché odstranění pomocí běžného odlakovače

Dokonalá manikúra. Díky nové barevné technologii s ultra jemnými pigmenty ti nová generace laků nabízí intenzivní a dlouhotrvající barevný efekt se skvělým krytím. Speciální formule laků gel nail dodá manikúře gelový lesk. Oblíbený a patentovaný štěteček quick & easy s nylonovými vlákny a známý tvar laku zůstává.

Aplikace: Nejdříve nanes podkladový lak gel nail a nech jej zcela zaschnout. Poté nalakuj nehty vybraným barevným lakem gel nail a také jej nech zcela zaschnout. Pro perfektní zakončení nanes vrstvu krycího laku gel nail, a je hotovo. Nehtový design jednoduše odstraníš běžným odlakovačem.

Barevná duha: Řada gel nails ti nabízí 46 odstínů, ze kterých si vybere opravdu každý. Mezi nimi najdeš samozřejmě i trendy odstíny růžové, červené, černé a modré nebo pastelové. Kromě efektu gel shine ti vybrané barevné odstíny nabízejí speciální efekty – matový, saténový, jelly, olejový – vystajluj si své nehty na jaro s novými laky od essence.

Snimek_obrazovky_2015-03-31_v_14.32.00

Barevné laky gel nail seženeš za 44,90 Kč, podkladový a krycí lak gel nail za 74,90 Kč.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama