Vytvoř plakát a vyhraj soukromý koncert Bena Cristovaa!

Vytvoř plakát a vyhraj soukromý koncert Bena Cristovaa! Vytvoř plakát a vyhraj soukromý koncert Bena Cristovaa! Jdeš do toho?
Vytvoř plakát a vyhraj soukromý koncert Bena Cristovaa!
{loadposition breadcrumb}

Vytvoř plakát a vyhraj soukromý koncert Bena Cristovaa!

Jdeš do toho?

Co se stane, když Ben Cristovao podlehle sladkostem Chupa Chups? No přece soutěž! ... s těmi nejlepšími možnými výhrami.

Začátkem března odstartovala nová soutěž pro základní a střední školy v České republice. Pro soutěžící třídy je cílem vytvořit ten nejvíc cool plakát s hudební tematikou a nápadům se meze rozhodně nekladou. A zapojit se můžete ještě stále i vy! Čím originálnější, tím lepší! Soutěžní plakát může tvořit jednotlivec i kolektiv, ale jak známo, víc hlav víc ví. I ten nejméně výrazný parťák v týmu nakonec může přijít s parádním nápadem, se kterým dokonale překvapí. Třeba právě díky němu získá jeho tým vytoužené první místo. 

Každá registrovaná třída se automaticky zúčastní soutěže o výlet podle vlastního výběru v hodnotě 40 000 Kč (absolutní vítěz), nebo v hodnotě 15 000 Kč (třída na druhém a třetím místě). Nadupaný koncert Bena Cristovao, který s sebou přiveze i skvělé hosty, Annet Charitonovou (znáte z písničky #utebebejt) a Cavaliera (Těžký váhy), a také částku v hodnotě 80 000 Kč na skvělé vybavení školní tělocvičny mohou vyhrát ty třídy, které získají k účasti souhlas ředitele školy.

Soutěžní plakáty se mohou tvořit už jen pár dní do 12. dubna, tak si pospěšte. Do tohoto data musí být společně s kompletně vyplněným a podepsaným soutěžním formulářem poslány na adresu organizátora. Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do toho!

Více podrobností a info o soutěži hledejte na http://www.chupachups.cz/

chupa_chups 

sledujte nás na instagramu