Recept na štěstí: 10 maličkostí, které vám zvednou náladu

Recept na štěstí: 10 maličkostí, které vám zvednou náladu Recept na štěstí: 10 maličkostí, které vám zvednou náladu Dobrá nálada? Zvládnete ji na počkání!
Recept na štěstí: 10 maličkostí, které vám zvednou náladu
{loadposition breadcrumb}

Recept na štěstí: 10 maličkostí, které vám zvednou náladu

Dobrá nálada? Zvládnete ji na počkání!

Taky jste vždycky záviděli lidem, kteří se na svět dokážou dívat stále s úsměvem na tváři? Musely jsme se jich zeptat jak to dělají! Z nejčastějších odpovědí jsme sestavily desatero pozitivní energie. A funguje to! Když na nás leze splín stačí nám pár jednoduchých triků, které nás dostanou zase do formy...

Máme je tu pro vás, tak je nezapomeňte vyzkoušet.

1. Mandarinky. Podle britského věděckého časopisu Chemical Sences je prokázáno, že jejich chuť i vůně uvolňují v těle pozitivní energii.

2. Procházky. Ano, na procházky chodíme, ale kromě dobrého pocitu z toho, že děláme něco pro své tělo z ní štěstím zrovna nezáříme, ale... Zkuste happy-walk! V průběhu každé cesty najděte kolem sebe 5 věcí, které se vám líbí a usmějte se na každého člověka, se kterým se střetnete pohledem.

3. Zelená na plochu. Nastavte si ve svém telefonu i počítači zelené pozadí. Barva je spojována s klidem, spokojeností a nadějí.

4. Ukliďte si! Jestli si myslíte, že jsou ženy, které v největším tlaku začnou leštit porcelán vyšinuté bláznivky, jste mimo lávku. Právě ruční práce vás odvedou od smutku a vnitřního napětí a navíc uklizené prostředí vyvolává klid a pomůže vám dokonce hravě přenést pozitivní náladu na okolí.

5. Poděkujte. Každý projev zdvořilosti je plusovým bodem. Naučte se proto prosit, děkovat i lichotit na vyšší úrovni.

6. Nakupujte zážitky. Nová kabelka ještě nikdy nikoho neurazila, radost z ní ale není trvalá, zkuste radši ušetřit na dovolenou, která vám zaručí veselé vzpomínky až do konce života.

7. Barevné doplňky. Zkuste ke svým outfitům all-in-black přidat malý barevný detail. Povoleny jsou barevné ponožky, hodinky, ale třeba i lak na nehty.

8. Myslete na současnost. Užívejte si každého momentu, který probíhá teď. Neodvádějte od něj svou pozornost a nepřemýšlejte nad chybami z minulosti ani nad tím, co bude za 10 let.

9. Hudba. I ta má zásadní vliv na úsměv na tváři. Zkuste začít ráno s funkem a uvidíte, že bude celý den hned zábavnější.

10. Novinka! Nebojte se v životě riskovat. Dejte si každý týden malou osobní výzvu vyzkoušejte něco extra. Navštivte novou restauraci, pozvěte na kávu kamarádku z dětství nebo skočte ke kadeřníkovi na nový sesřih. V kreativitě se meze nekladou.  

Související články:

8 věcí, za které se rozhodně nemusíte omlouvat
Instagram news: 8 fitness tipů modelek
12 home-decor tipů, jak si přivést JARO domů
sledujte nás na instagramu