8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?!

8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?! 8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?! Tak co, vyrážíte s námi na trénink?
8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?!
{loadposition breadcrumb}

8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?!

Tak co, vyrážíte s námi na trénink?

I když je cvičení už dlouhou dobu prezentováno jen jako pomocník na cestě k dokonalé postavě, každému sportovci, přináší kromě sexy křivek i pár benefitů navíc. Podívejte se na nejlepších osm účinků sportu, které se pro nás staly zásadní motivací k pravidelnému workoutu. Třeba pomůžou na sportovní vlnu naladit i vás!

1. Lepší spánek. Jestli trpíte problémy s klidným a hlubokým spánkem nemusí jít vždycky jen o zdravotní poruchu. Jednoduše nejste dostatečně unavení! Zkuste dát tělu co proto a uvidíte, že po vydatném tréninku usnete, jako by vás do vody hodil.

2. Zapomeňte na nemoci. Kromě posilování svalů pravidelným cvičením posilujete i svojí imunitu, která vás pak nezradí v záplavě chřipkové epidemie ani rýmičky.

3. Stop kocovině. I když si při představě zdolávání kocoviny ve fitku upřímně ťukáme na čelo, podle expertů jde o zaručeně účinný tip! Pocením vyplavíte z těla nános toxinů a po pár klicích tak můžete malátnému stavu s klidem zamávat.

4. Tvář bez vrásek! Ve dvaceti nás tenhle bod zatím nijak nezajímá, ale co se v mládí naučíš...

5. Elixír štěstí. Nikdo by to neřekl lépe než Elle Woodes!

giphy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

6. Žádný hlupák! No jasně, cardio je ideálním receptem na bdělou mysl. I v osmdesáti vám to pak bude pálit jak dvacetiletému intelektuálovi.

7. Nadpozemský sex! Že je kámasútra náročnější než den v posilovně asi nemusíme nijak obhajovat, s dobrou fyzičkou ji ale zvládnete dvakrát tam a zase zpátky. A to vůbec nemluvíme o všech užitečných svalech, které posilujete třeba jen díky dřepům. No prostě s každým cvikem jste blíž titulu P-O-S-T-E-L-O-V-Ý B-Ů-Ů-Ů-H!

8. Plusové body pro každý vztah. Že by zase ty endorfiny? Nebo sex?

Související články:

5 tipů, jak nastartovat metabolismus
Recept na štěstí: 10 maličkostí, které vám zvednou náladu
Instagram news: 8 fitness tipů modelek