Shopping fever: Na jaké slevy máme zálusk v redakci?

Shopping fever: Na jaké slevy máme zálusk v redakci? Shopping fever: Na jaké slevy máme zálusk v redakci? Taky už se těšíte na víkend plný nákupů?
Shopping fever: Na jaké slevy máme zálusk v redakci?
{loadposition breadcrumb}

Shopping fever: Na jaké slevy máme zálusk v redakci?

Taky už se těšíte na víkend plný nákupů?

Velkolepá akce, která odstartuje už v pátek 17. dubna a potrvá až do neděle 19. dubna, nenechá chladným snad vůbec nikoho. Spojuje totiž dvě věci, které má každý rád, nákupy a SLEVY. Stačí si sehnat kouzelné slevové kupóny v časopisech ELLE, Marie Claire a InStyle a pak už být jen ve správný čas na správném místě.

Na nákupní show roku 2015 se samozřejmě chystáme už i my v redakci a pečlivě pročítáme slevy jednu po druhé a vybíráme nejlepší z nejlepších. No a zdá se, že máme hotovo.

Daly jsme si limit 3 kupónů, protože i když jsou slevy velké, zruinovat svá konta úplně nehodláme, co si budeme povídat, do výplaty je ještě daleko, ale i tak, radost si udělat prostě musíme!

Koukejte na tipy šéfredaktorky Valentiny, beauty expertky Veru, fitness guru Týny i online editorky Terky a rozhodně nám nezapomeňte dát vědět, kam vyrážíte vy! Těšíme se na vaše tipy.  

---Valentina---

val_copy

---Veru---

veru

---Terka---

terka

---Kris---

tyna