6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence

6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence 6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence Proměňte se v ultra výkonné superhrdiny!
6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence
{loadposition breadcrumb}

6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence

Proměňte se v ultra výkonné superhrdiny!

Nevíme, jak vy, ale my si s ránem prostě nerozumíme. Nechápeme nadšená ptáčata, která mají polovinu denních povinností splněných už v osm, v jedenáct už mají za sebou oběd a z práce, ve které samozřejmě splní všechno, co si předsevzala, odchází nejpozději ve tři, samozřejmě jen proto, aby svou nekonečnou energii rozdávala dál, dál a dál. My jsme bohužel z trochu jiné party. Každé ráno vstaneme až poté, co třikrát posuneme budík, následně v pressu šílíme před zrcadlem a funkční jsme nejdřív okolo půl jedenácté. Celodenní nával mailů a povinností splníme s vypětím všech sil a i když pak nezamhouříme oka alespoň do půlnoci, o prakticky využitém čase se mluvit většinou nedá. No a přesně to chceme změnit!

Přijímací řízení do skupiny ranních sluníček zahájeno.

1. Pravidelný přísun spánku. Jednou jdeme spát v devět, jednou v jedenáct a někdy omdlíme únavou až okolo třetí. S tím je konec! Naše nové já bude dodržovat pravidelný minimálně šestihodinový spací režim.

2. Světlu zdar. Chodit spát se zataženými závěsy a roletami děláme snad celý život. Ještě dnes je ale dáváme pryč a zítra dovolíme slunci zářit přímo do postele už od jeho východu.

3. Neodložím budík! Neodložím budík... Přiznejte se, kolikrát jste si ještě o „deset“ minut prodloužili možnost pobytu v posteli vy? My to radši nepočítáme a největšího nepřítele naší nové svěží alternativy odsouváme na jednosměrnou kolej do ztracena.

4. To (ne)stihnu ráno. Stihnu si uklidit, sbalit, dopsat mail, stihnu si umýt vlasy a samozřejmě vystřihnu dokonalý make-up, přečtu si noviny podívám se na seriál, nezapomenu posnídat... Známe se, takže stihneme maximálně čištění zubů a hotovo dvacet. Prostě a jednoduše každý den před usnutím se samy sebe budeme ptát, jestli jsme udělaly dnes vše a nic tak neodložili na zítra.

5. Oblečení. Každodenní zoufalství před skříní už nikdy! Už dnes si proto vybereme v souladu s bodem č. 4 outfit na zítra!

6. Nekonečné odhodlání. Ke každé životní změně je ho potřeba víc než dost a nesmí proto chybět ani nám! Tak zítra! A ne, že zapomenete!

Související články:

Jak na dokonalou pleť? Zbavte se 10 hříchů
FIT jídelníček: 6 potravin pro štíhlou postavu
8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?!