Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá

Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá Zkuste to!
Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá
{loadposition breadcrumb}

Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá

Zkuste to!

Saténovou košilku by stejně jako boxerky s pohodlným bavlněným tričkem měla ve výbavě mít snad každá z nás, ale ani zdaleka je na noc nemusíte oblékat pořád. Novým trendy zdravotním doporučením je totiž spát neoblečená. Kromě posílení zdraví, tak totiž podle všeobecných názorů posílíte třeba i partnerský vztah.

1. Čerstvý vzduch

Nosit kalhotky po celý den i noc není zrovna hygienické. Přejí totiž šíření bakterií a jsou ideálním zárodkem pro všechny vaginální infekce. Všechny části těla potřebují dýchat a noc je pro některé části těla jediným možným okamžikem.

2. Stop stresu

Podle dostupných informací z Huffington Post pomáhá naked sleep snižovat hladinu kortizolu, který v nás vyvolává podrážděnost, a má tak kladný vliv na odbourávání stresu.

3. Lepší spánek

Jakmile do postele lezete zabalení od hlavy až k patě, automaticky tak narušujete osobní termoregulační systém. Tělo v hlubokém spánku výrazně snižuje teplotu a pokud nechcete vstávat zpocení jako po noci na strojích v posilovně důvěřujte jen své peřině. Zvládne to!

4. Posílení vztahu

Sdílet v nahotě s někým postel je jeden z nejintimnějších momentů, který můžete zažít. Ukazujete své celé já a jakmile se pro to rozhodnete, dáváte tak partnerovi svou maximální důvěru.

5. Růst sebevědomí

Být spokojená se svým vlastním tělem je na cestě za sebevědomím jeden z nejdůležitějších faktorů. Dívejte se na své tělo, ukazujte ho svému partnerovi, naučte se ho milovat!

pocahontas

Související články:

12 nejlepších citátů o přátelství
10 věcí, které jste nevěděli o líbání
6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence
sledujte nás na instagramu