6 nejlepších songů, které vyléčí zlomené srdce

6 nejlepších songů, které vyléčí zlomené srdce 6 nejlepších songů, které vyléčí zlomené srdce U nás to zafungovalo na 100%!
6 nejlepších songů, které vyléčí zlomené srdce
{loadposition breadcrumb}

6 nejlepších songů, které vyléčí zlomené srdce

U nás to zafungovalo na 100%!

Ne každá zamilovanost nebo vztah končí větou z pohádek a žili spolu šťastně až do smrti. Občas se prostě z prince, který na začátku ztělesňoval nekonečnou dokonalost vyklube i***t nadpozemských rozměrů a z romantického příběhu je tak na lusknutí prstů hororová story. No, co už... Přece jen musíme stát nohama na zemi a namlouvat si, že se třeba něco změní k lepšímu – tak dost! Na scéně je rozchod.

Nebudeme si nic nalhávat, i break up s tím největším hlupcem, se kterým jste začaly chodit vlastně omylem, zabolí... (O rozchodu s klaďasem, který opravdu aspiroval na post otce vašich dětí ani nemluvíme.) My ale máme recept na rychlou rekonvalescenci. Kromě party po boku kamarádů je ideální i úplná proměna playlistu, který vás doprovází na každém kromu ve sluchátkách. Smažte proto There you'll be z Pearl Harboru a pojďte tam nasadit FUCK YOU od CeeLo Greena. No dobře, nebo klidně uvědomělou Adele, hlavně ale něco, co vám pomůže udělat krok dál!

Zkuste naší fantastickou šestku a hotovo! Žádné fňukání a hlavu vzhůru. 

Carly Rae Jepsen - Tonight I'm Getting Over You


P!nk - Blow Me (One Last Kiss)


Justin Timerlake - Cry Me a River


Beyoncé - Irreplaceable


Adele - Someone Like You 


CeeLo Green - FUCK YOU


Související články:

No stress! 7 tipů, jak zvládat víc věcí najednou
12 věcí, které musí zažít alespoň jednou prostě každý
Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá