5 důvodů, proč milujeme Starbucks

5 důvodů, proč milujeme Starbucks 5 důvodů, proč milujeme Starbucks I když si rádi zajdeme do malých pražských kaváren nebo si rovnou připravíme kávu doma, Starbucks má také něco do sebe. A my tuto značku milujeme. Proč?
5 důvodů, proč milujeme Starbucks
{loadposition breadcrumb}

5 důvodů, proč milujeme Starbucks

I když si rádi zajdeme do malých pražských kaváren nebo si rovnou připravíme kávu doma, Starbucks má také něco do sebe. A my tuto značku milujeme. Proč?

1. Pro usměvavou obsluhu

Tady na kyselý obličej baristy narazíte jen málokdy. Většinou tady pracují cool lidi s úsměvem na rtech. A ještě vám na kelímek napíšou vaše jméno, někdy dokonce nakreslí obrázek nebo přidají osobní vzkaz. 

2. Pro jejich filosofii

Osobní vzkaz na hrnečku. Když přijdete se Starbucks termohrnkem, dostanete na vámi vybraný nápoj 10 Kč slevu. Můžete si vybrat z několika druhů mléka, velikostí a dokonce si lze zvolit, jak moc horký nápoj chcete. Jsou to maličkosti. Ale na těch záleží.

3. Pro mega výběr

Ať už máte náladu na čistou chuť kávy nebo chcete vyzkoušet něco nového, sladkého a pořádně kalorického, vždycky si vyberete. Sezonní příchutě a vylepšováky nás vždycky lákají – a téměř nikdy nezklamou. A navíc máte jistotu, že ať už si dáte Starbucks oříškové Macchiato v Praze nebo v New Yorku, bude vždycky chutnat stejně.  

4. Pro super zákusky

Jejich borůvkový cheesecake je hitem a na internetu najdete spoustu receptů, které se snaží jejich božskému dezertu alespoň přiblížit. Nejlépe ale stejně chutná přímo v kavárně ve společnosti kamarádky. 

5. Pro jejich hrnky

S novou sezonou přichází vždy i nová kolekce designových hrnků a termohrnků a je vždycky vydařená. Klasický bílý XXL hrnek s velkým uchem, který je v prodeji celoročně, musíte mít! 

Momentálně můžete ve Starbucksu ochutnat kávu Perú Cusco. Její vyvážená bohatá chuť s tóny oříšků a čokolády vás nadchne. Stejně jako Macchiato s příchutí karamelu, oříšků nebo javorového sirupu. V kavárnách se také doprodávají jarní hrnky a termohrnky v pastelových barvách. My jsme pro vás ještě předtím, než Starbucks přijde s novou kolekcí, ukořistili tyto dva krasavce, o které můžete soutěžit na facebooku! 

IMG_7063

Stačí do FB komentáře napsat, jakou kávu máte nejradši vy. Výherce vylosujeme v pondělí 4. května dopoledne!