5 důkazů, že jste našli svou spřízněnou duši

5 důkazů, že jste našli svou spřízněnou duši 5 důkazů, že jste našli svou spřízněnou duši Tak co?
5 důkazů, že jste našli svou spřízněnou duši
{loadposition breadcrumb}

5 důkazů, že jste našli svou spřízněnou duši

Tak co?

V životě nejde ani zdaleka jen o to se zamilovat. Ano, můžete potkat někoho, kdo se vám na první pohled líbí, někoho s kým se cítíte dobře a kdo vás dokáže bavit i 24 hodin denně pořád dokola, ale jestli je to opravdu to pravé ořechové poznáte až postupem času. Nejde už jen o bláznivou zamilovanost, ale i o respekt a pochopení všech kladů a záporů vaší polovičky...

A jak to pak má celé vypadat? Koukněte na 5 věcí, které by ve vztahu, kterým neotřese nic, neměly chybět a kontrolujte s námi!

1. Je to první člověk, na kterého myslíte, když je vám špatně. Ať už na vás leze angína, nebo vám není dobře po hádce se šéfem, mít pocit, že se máte ke komu schovat a postěžovat si, je prostě k nezaplacení.

2. Pamatujete si vzájemně každou maličkost. No dobře, možná ne každou ale sem tam vám nějaká v paměti uvízne. Jak se směje, jakou má barvu očí, na čem si nejradši pochutnává u filmu...

3. Jste vedle sebe sami sebou. Nemusíte hrát divadlo a skrývat urputně každý nedostatek, nebojíte se ukázat, kým jste, a cítíte se jeden vedle druhého prostě v bezpečí.

4. Nebojujete na život a na smrt. Hádky jsou přirozenou součástí všech vztahů, partnerských i přátelských. Všechny mají ale nepsaná pravidla a hranice, za které se jednoduše nechodí. Pokud mezi sebou vedete spory diplomatickou cestou, ve kterých nikdy nebodnete pod pás, je všechno v pořádku.

5. Umíte se bavit spolu i bez sebe. I když je vám spolu dobře, respektujete i čas, který potřebujete trávit každý zvlášť. S přáteli, s rodinou nebo jen tak zavření doma s knihou.

Související články:

David Beckham: Od malého chlapce až k sexy čtyřicátníkovi
Kate & William: Druhé miminko je na světě
Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to
sledujte nás na instagramu