Last minute dárky: Nezapomeňte na Den matek

Last minute dárky: Nezapomeňte na Den matek Last minute dárky: Nezapomeňte na Den matek Hledáte ideální dárek pro maminku na poslední chvíli? Inspirujte se...
Last minute dárky: Nezapomeňte na Den matek
{loadposition breadcrumb}

Last minute dárky: Nezapomeňte na Den matek

Hledáte ideální dárek pro maminku na poslední chvíli? Inspirujte se...

Rozhodně se nechceme vymlouvat, že už zase nestíháme, ale řešení všeho na poslední chvíli je prostě naše specialita... Den matek je už zítra 10. května!

Udělat mamince radost není sice od věci i v průběhu roku, ale naopak nepotěšit nějakou maličkostí tu nejdůležitější osobu v našem životě i zítra, by byl hřích. A na co máme pro tu naší zálusk letos?

Luxusní kosmetika Fytofontana stem cells

Starosti má s námi mamka už odmala a každá negativní maličkost jakoby se jí vepsala do tváře. S novou protivráskovou péčí Fytofontana Stem Cells od švýcarské společnosti Herb-pharma AG se ale zmírní mimické vrásky a její pleť se tak promění ve svěží a dokonale odpočatou. A my si tak občas nějakou tu botu můžeme zase dovolit. Takže hurá do lékárny a Fytofontana Stem Cells Botu Emulsion SPF 25, prosíme!

fyto_

Květinová kolekce šperků Pandora

Ať vsadíte na jeden z korálků na náramek, který maminka nosí už dlouho, nebo samostatný kousek v podobě prstýnku a náušnic z růží, nikdy neuděláte chybu! Stříbro v kombinaci zirkonů je prostě nádhera!

Snimek_obrazovky_2015-05-09_v_10.09.06

Dokonalé sladkosti z Marks&Spencer

Karamelové lanýže v čokoládě, máslové sušenky s jahodami a smetanou nebo karamelky se smetanou a zázvorem? My bereme všechno!

Snimek_obrazovky_2015-05-09_v_10.29.32

Tělové sérum Phyris Body Sensation Concentrate

Dopřát si každý víkend alespoň jednu lázeňskou proceduru není úplně levná záležitost, ale s novým tělovým sérem s kyselinou hyaluronovou a výtažky z mořských řas si je můžete vykouzlit doma. Zpevňuje, zeštíhluje a hydratuje, minimalizuje ukládání tuků a stimuluje mikrocirkulaci a pokožka tak zůstává pevná a zklidněná.

phyris

Místa v síti nesmí chybět

V lehce autobiografickém románu se slovenská autorka Veronika Šikulová soustředí na osudy tří žen z jedné rodiny: babičky Jolany, její dcery Alice a vnučky Verony. Všechny se snaží vyrovnat se svými smutky a najít tak díky nim své místo v sítích okolního světa. Uvidíte, že s tímhle titulem zabodujete, a hned jak si ho dočte mamka, půjčíte si ho na pár večerů taky.

9788025712870_copy