Za kulturou: Vyrazte na Prague Design Week

Za kulturou: Vyrazte na Prague Design Week Za kulturou: Vyrazte na Prague Design Week Okoukněte novinky!
Za kulturou: Vyrazte na Prague Design Week
{loadposition breadcrumb}

Za kulturou: Vyrazte na Prague Design Week

Okoukněte novinky!

Druhý ročník Prague Design Week, který navazuje na tradici světových týdnů věnovaných současnému autorskému designu, nabízí přehlídku všech výrazných talentů současnosti a vy byste u toho rozhodně neměli chybět. Zastavte se proto v Kafkově domě u Staroměstského náměstí a kochejte se stejně, jako jsme to už dnes udělaly my!

Podívat se můžete nejen na na práce domácích autorů, ale také na práce zahraničních umělců, kteří na Prague Design Week přijali pozvání! „Originální koncept se s pozitivními ohlasy publika setkal již minulý rok na podzim, kdy Prague Design Week během týdne zhlédlo 6 500 milovníků designu. Věřím, že ani jarní ročník návštěvníky nezklame. Přináší širší pohled na autorský design, odkrývá zákulisí jeho tvorby a letos navíc představuje ještě více designových odvětví,“ uvedl zakladatel a organizátor Prague Design Week Ondřej Krynek.

Prague Design Week se včetně doprovodného programu uskuteční v Kafkově domě od 11. do 17.  května a vy ho může navštívit v rámci celého týdne za 100 Kč, anebo 50 Kč (zlevněné vstupné). Expozice budou v pondělí 11. května otevřené mezi 12. a 21. hodinou, od úterý 12. do soboty 16. května pak od 10 do 21 hodin a v průběhu posledního výstavního dne, neděle 17. května, od 10 do 19 hodin.  

Prague_Design_Week_2015

Více informací a program hledejte na http://www.praguedesignweek.cz/

Související články:

10 citátů o úsměvu, který bychom měli s každým sdílet
5 důkazů, že jste našli svou spřízněnou duši
5 důvodů, proč milujeme Starbucks
sledujte nás na instagramu