Za kulturou: Užijte si módní výstavu GRACE'N'GLAMOUR

Za kulturou: Užijte si módní výstavu GRACE'N'GLAMOUR Za kulturou: Užijte si módní výstavu GRACE'N'GLAMOUR Kolekce českých šperkařů a designérů už na vás čekají.
Za kulturou: Užijte si módní výstavu GRACE'N'GLAMOUR
{loadposition breadcrumb}

Za kulturou: Užijte si módní výstavu GRACE'N'GLAMOUR

Kolekce českých šperkařů a designérů už na vás čekají.

Taky tak milujete autorské kousky, které byly vyrobeny přímo pro vás? V tom případě nesmíte minout módní událost Grace'n'Glamour, prodejní výstavu a přehlídku tvorby těch nejlepších českých návrhářů současnosti. V Novoměstské radnici si můžete užít den plný módy ve čtvrtek 14. května od 14.00 do 20.00. V historických sálech se setkáte tváří v tvář s velmi známými i začínajícími českými módními designéry a jejich aktuální tvorbou. Na místě si vše můžete vyzkoušet, nechat poradit, nakoupit nebo se jen tak kochat. Mezi více než dvaceti vystavujícími se setkáte s Kateřinou Geislerovou, Markétou Kopeckou, Janou Minaříkovou, Eliškou Tomkovou nebo šperkaři Věrou Novákovou a Michalem Kadaníkem.

Poprvé se představí také značka DesignLabut, založená Martinem Labutěm, který bude prezentovat autorský užitkový design v podobě sofistikovaného věšáku pro návrháře, vytvořeného speciálně pro Grace'n'Glamour.

plakat_copy_copy

Více informací o doprovodném programu hledejte na http://www.gracenglamour.cz/

Související články:

Za kulturou: Vyrazte na Prague Design Week
6 cestovatelských Instagram profilů, které musíte vidět
5 důvodů, proč milujeme Starbucks
sledujte nás na instagramu