London Fashion WEEK SS15: Vlasová inspirace podle Vivienne Westwood

London Fashion WEEK SS15: Vlasová inspirace podle Vivienne Westwood London Fashion WEEK SS15: Vlasová inspirace podle Vivienne Westwood Líbí?

London Fashion WEEK SS15: Vlasová inspirace podle Vivienne Westwood

Nahrávání videa ...
Líbí?

„Ráda bych vám řekla něco o dívce, která nosí RED LABEL, je trochu jako já. Měla štěstí, že se narodila v téhle zemi, když jí bylo sedmnáct, přestěhovala se s rodiči do Londýna. Zná jména všech stromů a je vášnivá čtenářka. Miluje umění a myslí si, že kultura je opravdu velmi důležitá,“ říká Vivienne Westwood.

A jaký taková diva nosí účes?

„Vlasový styling pro Vivienne je inspirovaný svobodomyslným přístupem její Red Label dívky. Ta je rozpustilá, záhadná, uznalá a zcestovalá, proto i originální a nóbl,“ vysvětluje Mark Hampton, Global Ambassador TONI&GUY Hair Meet Wardrobe.

My jsme se do styingu ihned zamilovaly a podle jednoduchého videa návodu na něj určitě v průběhu spring/summer sezóny vsadíme.

Postup máte tady a na videu stačí zmáčknout PLAY! Tak co jdete do toho s námi?

1. Do vlhkých vlasů aplikujte TONI&GUY Volume Plumping Mouse(pěnové tužidlo pro objem). A vlasy foukejte dozadu z čela.

TG_VivienneWestwoodRL_GIF2

2. Když jsou vlasy suché, nastříkejte do celých délek TONI&GUY Creative Express Reboost Dry Shampoo, vlasy budou mít skvělou texturu a bude se s nimi lépe pracovat. Vlasy pak rozdělte na tři části.

TG_VivienneWestwoodRL_GIF5

3. Zadní vlasy rozdělte pěšinkou uprostřed a rolujte postupně dovnitř. Na krku zajistěte gumičkou. Obě ruličky posuňte co nejblíže k sobě a zafixujte silně tužícím lakem z kolekce Creative a pinetkami.

TG_VivienneWestwoodRL_GIF10

4. Vrchní vlasy pak srolujte mezi zadní culíky a opět zafixujte.

TG_VivienneWestwoodRL_GIF15

A je hotovo!

TG_VivienneWestwoodRL_GIF