10 věcí ze života Zorky Hejdové

10 věcí ze života Zorky Hejdové 10 věcí ze života Zorky Hejdové Nestihli jste exkluzivní rozhovor se Zorkou Hejdovou v květnovém čísle časopisu JOY? Nevadí. Máme ho pro vás online a navíc v super rozšířené verzi!
10 věcí ze života Zorky Hejdové
{loadposition breadcrumb}

10 věcí ze života Zorky Hejdové

Nestihli jste exkluzivní rozhovor se Zorkou Hejdovou v květnovém čísle časopisu JOY? Nevadí. Máme ho pro vás online a navíc v super rozšířené verzi!

My větu nakousneme, známá osobnost ji dokončí. Tentokrát jsme vyzpovívali moderátorku z Evropy 2, čtyřiadvacetiletou Zorku Hejdovou.

1. Nejvíce mě potěšilo, že...

...nám Míra (manžel) koupil kola, takže se už nemůžeme dočkat teplejšího počasí, až vyrazíme na první výlet. Posledních asi deset let jsem kolo ani neměla a nijak mě to nelákalo, dokud jsem na něj nesedla v italské Florencii, kde jsme jezdili pořád a bylo to skvělý.

2. Zítra mám v plánu...

...vstát ve 3:40, odmoderovat Snídani s Novou, jít si zacvičit, pak frčet do Evropy 2 na vysílání, večer si ukuchtit nějakou fantastickou večeři a pak se muckat se svým "klukem" u televize. (smích)

3. Na Instagramu mě nejvíc baví...

... sledovat módu a jídlo. To jsou dvě mé vášně a záliby.

4. Evropa 2 pro mě znamená...

...hudbu, zábavu, práci, koníček, můj splněný sen. Miluju rádio.

5. O víkendu často...

... vařím, uklízím a hlavně relaxuju, pokud teda zrovna nepracuju. Miluju procházky, chození do kina, sportování nebo wellnes. Naložit se do vířivky nebo se vypotit v sauně, to mám ráda.

6. Naposled mi na mobil přišlo...

...smska od mého fitness trenéra Andrého Reinderse, která zní "VŠECHNO VIDÍM!"... je to reakce na fotku Bombardina s obřím kopcem šlehačky, kterou jsem sdílela na svém facebooku (smích).

7. Se svými přáteli budu...

...doufám kamarádit až do smrti, protože mám skvělé přátele a moc si jich vážím.

8. Moderování je...

...moje práce, zábava, adrenalin, radost, nadšení, euforie, stres i vyčerpání, jak kdy! Každopádně mě naplňuje, baví a příjemným bonusem je, že i živí.

9. Nesnáším na sobě...

...svou nedochvilnost. Nikdy nikam nepřijdu včas, prostě to nejde. Asi mám nějaký posunutý vnímání časových horizontů, ale ať se snažím jak chci, vždycky přijdu pozdě. Vždycky.

10. Můj nejlepší zážitek z dovolené byl...

...když jsme někam letěli na dovolenou a já nevěděla do poslední chvíle kam. Je to historka k neuvěření, ale stalo se to, opravdu (smích). Bylo to překvapení od Míry. Odlet do pro mě neznámé destinace byl v noci. Na letišti bylo málo lidí a Míra ukecal celý personál letiště, se kterým jsme přišli do styku, aby přede mnou nikdo nezmiňoval, kam se letí. Když jsme pak přistáli na řeckém ostrově Kos, nejdřív jsem si myslela, že jsme někde v Rusku, protože jediné, co jsem viděla, byl nápis na letišti jejich řeckým písmem. (smích) A jestli si říkáte, jak mu to prošlo v letadle, tak to je ta největší perla. Byli jsme poslední pasažéři, kteří do Řecka letěli, bylo to v polovině října (konec sezony) a v tom letadle jsme byli SAMI! Jen my dva, piloti a letušky. Takže ukecal i je!

Související články:

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den první
Krása! Jak připomněla Lea Michele narozeniny Coryho?
Jak bydlí celebrity mladší 30 let? Pojďte na návštěvu!