Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý Promenáda VIP krásek pokračuje!
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý
{loadposition breadcrumb}

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý

Promenáda VIP krásek pokračuje!

Zahajovací večírek 68. ročníku filmového festivalu v Cannes se za přítomnosti všech slavných hostů rozhodně povedl. A jak všechno pokračuje dál? Hned druhý den se kromě slavnostní premiéry snímku Šílený Max: Zběsilá jízda (premiéra v ČR 14. 5. 2015), pořádalo samozřejmě spoustu večírků a tak se už zase, co se týče módy, bylo na co koukat. Mezi nejvýraznější fashion tendenci druhého dne na červeném koberci rozhodně patřila čistá elegance. Vedle Charlize Theron, která zazářila ve žlutých šatech z dílny Dior Couture, na jednoduchost vsadila i Sophie Marceau a Julianne Moore. Outfity bez přidaných aplikací pak zdobil především odvážný rozparek, který si ale s klidem obě krásky mohou dovolit.

A v čem se ukázala kouzelná Fan Bingbing?

Její šaty připomínající rozkvetlou zahradu byly prostě a jednoduše pohádkové a u nás jsou v rámci druhého dne asi favoritem na první místo!

Podívejte se ale sami a pomozte nám rozhodnout. Kdo je hvězdou dne pro vás? Naomi Watts, Zoe Kravitz, nebo třeba Michelle Rodriguez? Máme tady galerii jen pro vás.

Salma Hayek

salma_hayek

Fan Bingbing

fan_bingbing

Julianne Moore

julianne_moore_copy

Zoe Kraviz

zoe_kravitz

Naomi Watts

naomi_watts_copy

Sophie Marceau

sophie_marceau

Michelle Rodriguez

michelle_rodriguez

Charlize Theron

charlize_theron

Související články:

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den první
Blake & Ryan: První fotka miminka je na světě
Met Gala 2015: Nejlepší outfity z červeného koberce
sledujte nás na instagramu