Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den třetí

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den třetí Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den třetí Pokračujeme!
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den třetí
{loadposition breadcrumb}

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den třetí

Pokračujeme!

Už třetí den se VIP hosté prochází po promenádě 68. ročníku filmového festivalu v Cannes. Kromě ležérních outfitů, které se skvěle hodí na odpolední procházku, ale v naší fashion galerii přibylo i pár nepřehlédnutelných večerních rób. Na premiéře snímku The Lobster se vedle fešáka Colina Farrella objevily hned dvě krásky. V bleděmodrých šatech z díly Miu Miu se ukázala éterická Léa Seydoux a Rachel Weisz, která také vsadila na světlé tóny.

A co se dělo dál?

První uvedení snímku si na filmovém festivalu v Cannes odbyla i novinka Woodyho Allena Iracionální muž (premiéra v ČR 30. 7. 2015). Vedle Joaquina Phoenixe, který se postaral o hlavní roli profesora filozofie procházejícího si svou existenciální krizí, se na červeném koberci ukázaly i Emma Stone a Parker Posey.

A v čem se v průběhu třetího dne předvedla Marie Gillian, Angeliki Papoulia nebo Cheryl Fernandez-Versini? Podívejte se sami a pomozte nám rozhodnout, kdo zabodoval nejvíc.

Rachel Weisz

rachel_weisz

Angeliki Papoulia a Ben Whishaw

prostredni

Cheryl Fernandez-Versini

cheryl

Parker Posey a Woody Allen

woody_a_ta_druha

Emma Stone

emma_copy

Colin Farrell

colin_copy

Léa Seydoux

lea

Marie Gillian

marie_

Související články:

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den první
sledujte nás na instagramu