Pojďte s námi na koncert oslavit Den #bezbot 2015

Pojďte s námi na koncert oslavit Den #bezbot 2015 Pojďte s námi na koncert oslavit Den #bezbot 2015 Tak na co čekáte? Vyzouvat!
Pojďte s námi na koncert oslavit Den #bezbot 2015
{loadposition breadcrumb}

Pojďte s námi na koncert oslavit Den #bezbot 2015

Tak na co čekáte? Vyzouvat!

I když jsou balerínky a sandálky nezbytnou součástí našeho léta, co se týče pohodlí, nedáme dopustit ani na esadrilky. Plátěné zázraky, které vyrábí například značka TOMS jsou ale nejen zárukou pohodlí, ale i trendy vzhledu a dobrého skutku.

Už osmým rokem se po celém světě schází lidé u příležitosti Mezinárodního dne bez bot, který má na účtu právě značka TOMS. A jaký má celá událost cíl? Bojovat s chudobou v oblastech třetího světa. Za každý prodaný pár daruje label jeden pár dítěti, které boty nemá a potřebuje je. Díky nim pak může chodit do školy a prožít alespoň o trochu lepší dětství.

Právě na den #bezbot TOMS zavedl celosvětový happening, do kterého se zapojují firmy, univerzity, umělci a slavné osobnosti, pro upozornění široké veřejnosti, jak velký vliv na kvalitu života může mít vlastní pár bot.

Loni se v centru Prahy odehrál bosý hudební průvod, kterého se zúčastnily stovky lidí a kterému udávaly tón kapely Tata Bojs, Please the Trees nebo zpěvačka Charlie One. Do kampaně se pak zapojila celá škála slavných jmen: Aňa Geislerová, Jiří Macháček, Jiří Mádl, Eva Josefíková, Ben Cristovao, Tomáš Klus nebo Aneta Langerová. Letos se kampaň rozkřikne pod hashtagem #bezbot a mezinárodním #withoutshoes. Zapojit se tak mohou úplně všichni. Celá kampaň vyvrcholí 21. května koncertem Emmy Smetany a indie-folkového dua Republic of Two, kteří za své studiové album Raising the Flag získali před několika lety cenu Anděl v kategorii „objev roku.“ Koncert proběhne na střeše Jazz Docku na smíchovském Janáčkově nábřeží od 16:00 hod. Přijďte si užít bosý koncert a podpořte tak hnutí za lepší byznys.

Snimek_obrazovky_2015-05-17_v_15.07.42

A jedna specialita roku navíc?

Letošní kampaň pod hashtagem #withoutshoes má jednu velkou specialitu: nemusíte si boty TOMS kupovat. Stačí na svůj Instagram nahrát bosou fotku s příslušným hashtagem a boty k dětem poputují také. Kampaň potrváod 5. května do 21. května, kdy se fotky sečtou: co fotka, to pár bot, které TOMS následně prostřednictvím neziskových partnerů daruje. Zavázal se darovat až milion nových párů dětské obuvi.

Takže nahráváme!

toms

Související články:

Jak bydlí celebrity mladší 30 let? Pojďte na návštěvu!
3 jarní saláty, které musíte vyzkoušet
10 citátů o úsměvu, který bychom měli s každým sdílet
sledujte nás na instagramu