Rozdělte se o čokoládu a udělejte někomu radost

Rozdělte se o čokoládu a udělejte někomu radost Rozdělte se o čokoládu a udělejte někomu radost Stačí věnovat jeden kousek!
Rozdělte se o čokoládu a udělejte někomu radost
{loadposition breadcrumb}

Rozdělte se o čokoládu a udělejte někomu radost

Stačí věnovat jeden kousek!

Obecně se o našem národě mluví jako o národě lakomců. Jsme prý uzavření a každý si pečlivě hlídáme vše, co nám patří. Nemáme v tomhle úplně hezkou vizitku, ale co když je to celé jen lež? Co když jsme doopravdy otevření a s druhými se podělit i o to nejcennější problém nemáme? Na všechny tyto otázky se rozhodla najít odpověď Milka, která s novým projektem Poslední kousek rozjela celorepublikovou výzvu Udělej radost a věnuj to nejcennější!

Je to tak, čokoláda je naše láska a i když nemáme problém nabídnout někomu kousek hned po rozbalení, s dělením o ten poslední dost často váháme. Tentokrát je ale všechno jinak. Stačí si koupit čokoládu Milka, ve které se právě místo posledního kousku ukrývá kód. A pak? Na web www.poslednikousek.cz kód zadáte, napíšete adresu a jméno člověka, se kterým se chcete podělit a Milka už se skrze pošlu postará o zbytek! No jasně, poslední kousek ve fialové obálce pošle i s vaším věnováním třeba na druhý konec republiky.

A co kdyby ho neposlala Milka?

Pokud spíš než poště fandíte osobnímu předání, inspirujte se příběhem Jirky, který s posledním kouskem běží přes celou republiku za svým bráchou 700km. My ho sledujeme na každém kroku! Tak do toho pojďte s námi a kromě podpory přes Instagram Jirkovi můžete nabídnout třeba svačinu nebo nocleh.

Snimek_obrazovky_2015-05-17_v_16.46.06

Související články:

Pojďte na s námi na koncert oslavit Den #bezbot 2015
3 jarní saláty, které musíte vyzkoušet
10 věcí, za které musíme přestat utrácet
sledujte nás na instagramu