Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den čtvrtý

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den čtvrtý Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den čtvrtý Tak kdo zazářil včera?
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den čtvrtý
{loadposition breadcrumb}

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den čtvrtý

Tak kdo zazářil včera?

Další den filmového festivalu v Cannes máme za sebou a s ním další záplavu premiér i kouzelných módních kreací. Na plné čáře u nás zabodoval především Matthew McConaughey na uvedení snímku The Sea of Trees po boku Naomi Watts, která ve večerních šatech z dílny Armani Prive s bambusovou výšivku zazářila. Na aplikaci v šedé barvě vsadila na šatech Prada i Diane Kruger. Kovový lesk a elegantní vlečka? Ideální kombinace.

Róbu s podobným střihem jako Diane oblékla i exotická Li Bingbing a kdo je v tomhle vyrovnaném souboji vítězem můžeme soudit jen těžko.

Kromě metalických šatů s výšivkami a korálky se na promenádě slavných krásek stala výraznou tendencí i modrá ve svém nejlepším odstínu. Atelier Versace oblékl Jane Fondu, Ralph & Russo Couture pomohl s výběrem Sonan Kapoor.

A v čem se objevila na červeném koberci Natalie Portman, Sienna Miller nebo Sophie Marceau? Podívejte se do galerie našeho top výběru a dejte nám vědět, jaký model je vaším favoritem tentokrát.  

Li Bingbing

li_copy

Natalie Portman

natalie

Sophie Marceau

sophie

Sienna Miller

sienna_miller_copy

Jane Fonda

jane

Andie MacDowell

andie_macdowell

Sonan Kapoor

sonam

Natasha Poly

natasha_poly

Matthew McConaughey & Naomi Watts

matthew

Diane Kruger

diane

Související články:

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den třetí
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý
Blake & Ryan: První fotka miminka je na světě
sledujte nás na instagramu