Fashion show! H&M oznamuje novou spolupráci s...

Fashion show! H&M oznamuje novou spolupráci s... Fashion show! H&M oznamuje novou spolupráci s... Tipnete si?

Fashion show! H&M oznamuje novou spolupráci s...

Nahrávání videa ...
Tipnete si?

Už na podzim H&M rozjede další hvězdnou spolupráci, tentokrát s pařížským módním domem Balmain. Pod vedením mladého kreativního ředitele Oliviera Rousteinga se Balmain stal synonymem francouzského luxusu a ve stejném duchu část svého já plánuje přenést i do společného projektu s Hennes & Mauritz. Při udílení hudebních cen Billboard Music Awards včera večer kráčel sám Rousteing se svými přáteli Kendall Jenner a Jourdan Dunn po červeném koberci a představil první modely z této kolekce. H&M a Balmain přizvali své fanoušky prostřednictvím sociálních médií k hnutí #HMBalmaination. A my už teď plánujeme být jeho součástí!

„Jsme nadšeni, že hostem návrhářské spolupráce s H&M je právě módní dům Balmain a že všem připravil skutečně strhující zážitek. Díky kombinaci módního ducha a streetwearového postoje oplývá Balmain jedinečným stylem, který je zároveň opulentní i přímý, smyslný i energický. Také je úzce napojen na svět šoubyznysu a hudby, což mu dodává další překvapivý prvek,“ říká kreativní poradkyně H&M Ann-Sofie Johansson.
 
Tato kolekce bude k mání od 5. listopadu ve zhruba 250 obchodech po celém světě a na internetu a přinese dámské i pánské oděvy a doplňky.
HM


sledujte nás na instagramu