5 nejnovějších sportů, díky kterým budete fit

5 nejnovějších sportů, díky kterým budete fit 5 nejnovějších sportů, díky kterým budete fit A je to tady zase! Hubnoucí sezóna odstartována...
5 nejnovějších sportů, díky kterým budete fit
{loadposition breadcrumb}

5 nejnovějších sportů, díky kterým budete fit

A je to tady zase! Hubnoucí sezóna odstartována...

Děsně rychle se blíží doba válení se na dece u bazénu nebo u moře. Období mini topů, mini sukní a mini bikin. Taky nevíte, kam se poděly ty chvilky, kdy jsme si říkali, že do léta je času dost, a že od Vánoc až do léta budeme dělat pravidelně dřepy? Máme SOS řešení. Mrkněte na 5 nejnovějších sportů, díky který figuru do plavek vyladíte na lusknutí prstu.

Jukari Fit to Fly

Workout podle akrobatů kanadské cirkusové společnosti Cirque du Soleil kombinuje fitness cvičení, posilování i aerobik a využívá se k němu visutá hrazda. Sestavy jsou složeny pouze ze šesti základních a hlavně jednoduchých kouscích, které si ve vzduchu budete maximálně užívat.

Just Jhoom!

Kdo by si nechtěl jít po škole/práci vyčistit hlavu a zavrtět boky!? Kostrou tohoto cvičení jsou základy z aerobiku doplněné o kroky bollywoodských tanců. Ze začátku vám může dát koordinace boků, rukou, zápěstí a prstů dost zabrat, ale po pár lekcích bude nejistota ta tam!

jhoom

Disc Golf

Nepotřebujete ani hole, ani golfové míčky, jen letající talíř, speciální hřiště a partu kamarádů. Princip je stejný jako u golfu, netrefujete se ovšem míčkem do jamky, ale talířem do koše umístěného nad zemí. Uniká vám, jak budete při této aktivitě hubnout do plavek? Upřímně, nijak moc. Ale i dřinu ve fitku je potřeba proložit i nějakým tím kardiem, svaly by měly mít čas pro odpočinek – a právě přesun rychlým krokem od koše ke koši je ideální.

LEBERT fitness

Dynamické a kondiční cvičení s šikovnou pomůckou Lebert Equalizer je ideální pro zlepšení výdrže, posílení svalů a lepší náladu. Snadné pohyby s využitím váhy vlastního těla se dají trénovat v obýváku, na zahradě i ve fitku. A protože je jasné, že ve dvou se to lépe táhne, existují i tipy a triky, jak si sport užít právě ve dvou. Zajímá vás víc? Podívejte se na krátké video a pojďte do toho.

Wakeboarding/Kiteboarding

Pokud máte v plánu trávit léto někde u vody a nechcete se jen válet, tohle stojí za vyzkoušení. Na wakeboardu se dá jezdit jak za lodí, tak na vleku a pokud vám to je málo, zkuste kiteboarding – opět jde o jízdu na prkně na vodě, ale netáhne vás člověk, ale drak. Kite se dá využít i pro landkiting na trávě nebo snowkiting na sněhu. Nejen, že vám to vyformuje postavičku, ale pokud to člověk začne aspoň trochu ovládat, vypadá to zatraceně sexy!

kiteboard2

Související články:

5 tipů, jak nastartovat metabolismus
8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?!
7 nejčastějších fitness hříchů
sledujte nás na instagramu