Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý

Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý Módní show pokračuje!
Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý
{loadposition breadcrumb}

Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý

Módní show pokračuje!

Setkání těch nejslavnějších hereček, režiséru a herců na filmovém festivalu v Cannes si žádá prvotřídní kousky z dílen nejžádanějších návrhářů, a kdo si včera dokázal vybrat nejlépe?

Jak už jste sami zjistili, v Cannes nejde pouze o filmy, ale také o to, kdo bude největší fashion ikonou večera.  Na premiéře snímku Sicario se objevila andělsky krásná Adriana Lima, romantická Natalia Shustova i elegantní Emily Blunt a která z nich vystoupala se svým outfitem do módního nebe? My se nemůžeme rozhodnout.

Do Cannes zavítala i naše VIP kráska Petra Němcová. Jarním fresh lookem rozzářila červený koberec. Kousek, který  oblékla, byl plný květin a Petra vypadala naprosto skvěle. Co myslíte vy, slušelo to naší modelce?

Od Petřiných hodně zdobených šatů k simple róbám. Letos se mnoho krásek řídilo mottem v jednoduchosti je krása a byla to trefa do černého. Skvělým příkladem byla Alicia Vikander v kousku z dílny Louis Vuitton. Vojensky khaki šaty společně s jednoduchým účesem tvořily dokonalou kombinaci. K Alicii se připojila i Natalie Portman v šatech Lanvin.

Okoukněte všechny modely v naší galerii a pomozte nám najít star večera! 

Alicia Vikander

alicia-vikander__kopie_Koprovat

Emily Blunt 

emily

Cate Blanchett

cate-blanchett-armani_Koprovat

Golshifteh Farahani

bila

Petra Němcová

petra

Natlie Portman

natalie-portman_Koprovat¨

Natalia Shustova

natalia-shustova_Koprovat

Adriana Lima

adriana_copy

Související články:

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den šestý
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den čtvrtý
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den druhý