17 věcí, které jste nevěděli o Gossip Girl

17 věcí, které jste nevěděli o Gossip Girl 17 věcí, které jste nevěděli o Gossip Girl Kdo by neznal story z Upper East Side?
17 věcí, které jste nevěděli o Gossip Girl
{loadposition breadcrumb}

17 věcí, které jste nevěděli o Gossip Girl

Kdo by neznal story z Upper East Side?

I když nikdy nepřestaneme milovat Sex ve městě ani Gilmorova děvčata, na stupně vítězů pro nás bezpochyby patří i seriál ze světa Sereny van der Woodsen a Blair Waldorf. Od posledního odvysílaného dílu už uběhla dlouhá doba a my tak máme velkou potřebu si celou spleť vztahů, všechny outfity a pořádnou dávku zákulisních drbů maličko připomenout.

Jdete do toho s námi?

1. Víte, že Drbna má svůj vlastní den? Bývalý starosta New Yorku Michael Bloomberg vyhlásil 26. leden jako den Gossip Girl.

2. Ed Westwick známý jako bad boy Chuck Bass měl původně ztvárnit roli romantika Nata Archibalda. Dokážete si Eda představit po boku Sereny?

3. Seriálová dvojice osamělý chlapec a party královna Serena společně randili 3 roky i ve skutečném životě.

4. První volbou pro roli intrikářky Blair byla herečka Lindsay Lohan. I když máme Lindsay rádi, královna B. je pro nás jedině Leighton.

5. Nepřipomínají vám svým stylem Blair a Serena někoho? Co takhle Audrey Hepburn nebo Kate Moss? Kostyméři vybrali pro holky hvězdné ikony jako předlohu. Audrey Hepburn pro Blair a Kate Moss pro Serenu.

6. Penn Badgley do poslední chvíle nevěděl, kdo je Super Drbna. Překvápko, Dane!

dan

7. Za 1 natáčecí den v NYC utratili producenti v přepočtu až 147.000,- Kč. Zkuste si spočítat kolik musel stát dohromady celý seriál.

8. O kostýmy se v seriálu starala opravdová kapacita. Eric Daman, který měl na povel styling všech postav v GG, už měl totiž zkušenosti s kostýmy pro seriál Sex ve městě, za které si dokonce v roce 2002 vysloužil cenu Emmy.  

9. Všechny outfity, ve kterých jsme mohli vidět Serenu, byly v obchodech vyprodány den po odvysílání epizody.

10. William Baldwin,  který hraje Serenina otce, se herečce Blake Lively vyhýbal nejen v seriálu, ale  i mimo kamery. Chtěl snad, aby vypadal vztah mezi nimi na záběrech kamery autenticky?

11. Přírodní barva vlasů Leighton Meester je blond. Pro roli Blair se obarvila.

sss

12. Rufus a Lily spolu jednou vyrazili na opravdové rande i mimo natáčení.

13. Díky neuvěřitelnému zájmu fanoušků seriálu o outfity Blair a Sereny, vznikla i levnější módní kolekce inspirovaná právě GG. 

14. V hotelu The Empire prodávají koktejl s názvem XOXO s tajnými ingrediencemi, které nechtějí prozradit. Ale nikdy neříkej nikdy!

15. Dívčí škola Constance Billard jsou ve skutečnosti prostory newyorského muzea.

16. Scénáristi i režiséři vždycky věděli, že Chuck a Blair se nakonec vezmou. I my jsme tuhle svatbu trošku předpokládali. A vy?

17. První vize byla, že GG bude pouze film. Ještě že si to nakonec tvůrci rozmysleli! 

serena

Související články:

Gossip Girl: 20 nejlepších outfitů Blair Waldorf
Leighton Meester čeká miminko!
Blake & Ryan: První fotka miminka je na světě
sledujte nás na instagramu