Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den devátý

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den devátý Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den devátý VIP hosté v boji proti AIDS!
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den devátý
{loadposition breadcrumb}

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den devátý

VIP hosté v boji proti AIDS!

V rámci filmového festivalu se konal už 22. ročník akce Cinema Against AIDS. Každý rok se v průběhu festivalu koná za účasti nejznámějších celebrit gala večer na podporu amFAR, organizace zabývající se hledáním léků proti AIDS, která působí po celém světě.

A kdo konal dobré skutky a navíc u toho vypadal báječně posuďte sami. Chanel Iman a Karolina Kurková oblékly romantické pudrové šaty, naproti tomu Izabel Glouart vsadila na stylově jednoduchou róbu black and white. A v čem se na party objevila Diane Kruger? Odhalila nohy v rafinovaně krátké sukni.

Pokud se krásky po červeném koberci nemohou projít, alespoň červenou obléknou. Simple střih s nenápadnými stříbrnými doplňky zvolila Doutzen Kroes. V naopak nabíraných šatech s rozparkem jsme mohli vidět Ritu Oru. Michelle Rodriguez se ukázala v outfitu s korzetem.

Večer se ale nenesl jen ve znamení šatů, důležitým bodem večera byla dražba pro dobré účely. V Cannes byli celebrity opravdu štědré, za celý večer hosté přispěli přes 30 milionů dolarů. A za co? Třeba za sochu 5,6 metrů, která se nakonec prodala za 13 milionů dolarů.

Petra Němcová

Petra-Nemcova

Sienna Miller

sienna

Diane Kruger

diane_copy

Doutzen Kroes

doutzen_copy

Gigi Hadid

Gigi-Hadid

Eva Longoria

Eva-Longoria

Kendall Jenner

Kendall-Jenner

Chanel Iman

chanel

Izabel Goulart

izabel

Karolina Kurková

karolina

Michelle Rodriguez

michele_copy

Rita Ora

rita

Související články:

Cannes 2015: celebrity a červeném koberci, den osmý
Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den šestý