Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den desátý

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den desátý Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den desátý Promenáda může začít...
Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den desátý
{loadposition breadcrumb}

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den desátý

Promenáda může začít...

Další kolo premiér a nejkrásnějších modelů, které VIP krásky ukázaly na filmovém festivalu, máme za sebou. A jaké momenty dne si zaslouží naši pozornost?

Rozhodně uvedení snímku Malý princ! Ano, příběh Antoina de Saint-Exupéryho, který miluje snad celý svět, ožije v animovaném filmu na stříbrném plátně. Zatímco v Cannes si jeho promítání užívali už teď, my si na premiéru v českých kinech budeme muset počkat až do prosince, přesně do 3. 12. 2015. A jak se na takovou nádheru oblékli pozvaní hosté? V duchu francouzské elegance vsadila na jednoduché šaty v bílé a černé Marion Cotillard, Jourdan Dunn pak eleganci ukázala v lehce průhledných krajkách s květinovým vzorem a jakým outfitem podtrhla své kouzlo Toni Garrn? Rafinovaný střih v kombinaci s kovovým leskem... Nádhera!

Ve stylu šarmantní femme fatale se v průběhu dne objevila na červeném koberci i Hanaa Ben Abdesslem v modelu Stuart Weitzman, Mackenzie Foy v kousku Oscar de la Renta nebo Li Yuchun v overalu Jean Paul Gaultier.

A v čem se ukázala Carole Bouquet, Sarah Sutherland nebo Liu Wen? Podívejte se do galerie a napište nám, kdo se stal pro dnešek vaší hvězdou dne? Budeme se těšit na názor.

Carole Bouquet

carole_bouquet

Sarah Sutherland

sarah_sutherland

Liu Wen

liu_wen

Mackenzie Foy

mackenzie_foy

Li Yuchun

li_yuchun

Jourdan Dunn

jourdan_dunn

Toni Garrn

toni_garrn

Marion Cotillard

marion_cotillard

Hanaa Ben Abdesslem

hanaa_ben_abdesslem

Související články:

Cannes 2015: Celebrity na červeném koberci, den devátý
Cannes 2015: celebrity a červeném koberci, den osmý
Cannes 2015: celebrity na červeném koberci, den sedmý
sledujte nás na instagramu