Sportujte stylově v kolekci adidas StellaSport

Sportujte stylově v kolekci adidas StellaSport Sportujte stylově v kolekci adidas StellaSport Zamilujete se!
Sportujte stylově v kolekci adidas StellaSport
{loadposition breadcrumb}

Sportujte stylově v kolekci adidas StellaSport

Zamilujete se!

Vždycky nám bylo tak trochu líto vyhazovat peníze za sportovní oblečení. K čemu si kupovat dražší legíny na běhání, když se dá běhat v těch za 150Kč... Pak jsme ale pochopily, o co tady jde. Samozřejmě že se dá sportovat ve vytahaných teplácích a triku z minulého století, ale jak? Oblékat se do takových hadrů nikoho nebaví, v momentě, ve kterém by vás měly kousky ochlazovat, přidají vašemu tělu padesát stupňů, ve chvíli kdy potřebujete zahřát, máte prostě smůlu. Právě nastoupila doba ledová. STOP!

Funkční a navíc designové sportovní kousky mají v naší skříni od prvního vyzkoušení své čestné místo a kromě toho, že nás v nich cvičit baví o něco víc, protože se rádi pochlubíme něčím hezkým, pomalu ale jistě zlepšují i náš výkon. A na jaké sport kolekci si ujíždíme právě teď? Rozhodně na značce adidas a její řadě StellaSport Je zábavná, plná barev a díky příjemným materiálům a cenám navíc i dokonale praktická. Najdete v ní od sportovních podprsenek, přes topy i boty úplně všechno a úplně všechno se vám bude líbit.

Podívejte se na naše nejoblíbenější kousky z kolekce navržené světovou návrhářkou a dejte nám vědět, co padlo do oka vám.

Fotogalerie:
 

Související články:

Tenisky: 10 párů, které vám nesmí chybět
5 nejnovějších sportů, díky kterým budete fit
8 vedlejších účinků sportu: Kromě hubnutí i lepší sex?!