Musíte navšívit: Dyzajn market LÉTO 2015

Musíte navšívit: Dyzajn market LÉTO 2015 Musíte navšívit: Dyzajn market LÉTO 2015 Nákupy začínají za 3, 2, 1,…
Musíte navšívit: Dyzajn market LÉTO 2015
{loadposition breadcrumb}

Musíte navšívit: Dyzajn market LÉTO 2015

Nákupy začínají za 3, 2, 1,…

O víkendu, v sobotu 30. května a v neděli 31. května, se na piazzetě Národního divadla v Praze koná největší open-air výstava autorské tvorby u nás. Ve stáncích bude k okouknutí i ke koupi mnoho jedinečných věcí (letos poprvé i v pánské sekci) od více než 180 tvůrců a designérů – mezi nimiž nebudou chybět Akari, Jelení šperky, Magaela nebo třeba Sojka.

Mimo spousty tvůrčích lidí zde potkáte také mnoho výborných kuchařů, pekařů i cukrářů, kteří během zběsilého nakupování zasytí vaše žaludky.

Ani o zábavu nebude nouze. Je připraven super doprovodný program – módní přehlídky, kterých se zúčastní Fabrica, La mode de boheme a v neposlední řadě i Krispol Store, DJ za pultem nebo třeba představení divadla Jabada.

A aby toho nebylo málo, letos Dyzajn market vytvořil limitovanou módní kolekci, která obsahuje od oblečení až po doplňky úplně všechno, navíc v trendy námořnickém stylu. Podílelo se na ní 19 českých a slovenských návrhářů. Nafotila ji fotografka Angelina Nga Le a modelem stála například herečka Kristýna Janáčková společně s dalšími modely, o jejichž hairstyling se postaral Tadeáš Kneř a make-up zajistil Make-up Institute. Celé focení probíhalo ve Žlutých lázních a v (A)void gallery.

Podívejte se na pár kousků a nenechte si ujít speciální možnost, jeden z nich vlastnit! Tak co, potkáme se?

bvrpHm3VtxjDjp1U1_VaKbG096shxGU1BeS9llxMmCES91Bh-myhoXFw76XQ7aNTs8eDMzotBsMawlf3Tg6LhQBCTU_tkuj74AThZlaq1euvRwSv_ocYnGbuTzQOdHAKk

VyHUaDxFbz5nSF4o-svx9G0EwQ4SGoSb0BofR_T52ggJtlstCFr61xym5K5jNsqodTVTGRvDBNZvdPvY8DuYHE

bkjb


Související články:

Nenechte si ujít: Reebok WELLNESS MARATHON 2015
3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
Tenisky: 10 párů, které vám nesmí chybět